لیورپول؛ مثل بازی رفت باشید صعود نمی کنید!

امشب بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا بین لیورپول و آتلتیکو مادرید،می تواند کلاس درسی برای تمام تیم ها برای مرور راه های صعودباشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار برگشت دوتیم لیورپول و آتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا امشب در بندرلیورپول و ورزشگاه آنفیلد با سوت دنی ماکلی داور ۳۷ ساله هلندی برگزار خواهد شد و کلوپ و بازیکنانش که مدافع عنوان قهرمانی هستند ۹۰ دقیقه وقت دارند تا شکست یک بر صفر دیدار رفت را که با آمار غیر قابل باور بدون شوت گل زده در چهارچوب همراه بود جبران کنند. 

بهترین تئوریسین دفاع و ضدحمله دیه گو سیمئون روبروی مربی قرار گرفته که سال قبل بازی باخته در بارسلون با سه گل را با چهار گل در خانه جبران کرد.این بازی یک کلاس درس برای مرور راه های صعود برای تیم دفاع کننده و برای تیم حمله کننده است. داشتن اوبلاک درون دروازه تیم مادریدی و مثلث ویرانگر صلاح،فیرمینیو و مانه درخط حمله لیورپول و حضور دو مربی پرهیجان و پر از ایده در کنار خط، بازی امشب دیدنی تر ار تصور هر فوتبال دوستی خواهد کرد.

لیورپول که در ۲۹ بازی لیگ امسال انگلستان ۶۶ گل زده و دارای میانگین بیش از ۲ گل در هربازی است به مصاف اتلتیکو می رود که در لیگ امسال اسپانیا با ۲۱ گل خورده بعد از رئال مادرید که نوزده گل خورده دارد ،دومین خط برتر دفاع لیگ اسپانیا را یدک می کشد. 

کلوپ دیشب تایید کرد در برابر تیمی قرار میگیرد که بهترین نوع دفاع را در عمق خط دفاعی ارایه می کند ولی ۲۱ روز برای جبران این شکست وقت داشته است. سیمونه نیز با تواضع بازی بدون حضور تماشاگران را به جهت شیوع بیماری کرونا منصافانه ندانست. 

نکته جالب توجه این است که لیورپول در بازی رفت هیچ شوت در چهارچوبی نداشت. با این حال در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی یکی از خبرنگاران از کلوپ پرسید: شما در بازی رفت هیچ شوت در چهارچوبی نداشتید. حالا انتظارتان در بازی برگشت چیست؟ کلوپ که همیشه به شوخ طبعی معروف است در پاسخ گفت: انتظارم شوت‌های بیشتر در چهارچوب است! جوابی که خنده حضار را به همراه داشت.

با این حال باید منتظر ماند و دید لیورپول می‌تواند از دژ مستحکم دفاعی اتلتیکو عبور کند یا خیر. هر چند که با حمایت هواداران دور از دسترس نیست.

بیشتر بخوانید:
تدابیر ایمنی خاص رئال مادرید به دلیل کرونا
ستاره رئال مادرید در مسیر یک انتقال عجیب!

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ قهرمانان اروپا یورگن کلوپ لیورپول اتلتیکو مادرید لیورپول-اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال