بایرامی: روز سختی در انتظار پرسپولیس است

مهاجم پدیده از آمادگی بالای بازیکنان این تیم برای دیدار با پرسپولیس خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد بایرامی درباره شرایط پدیده اظهار کرد: وقتی به تیم آمدم، شرایط باشگاه کمی نامشخص بود و همین مسئله در روحیه بچه‌ها هم تاثیر گذاشته بود، اما خدا را شکر در سال جدید شرایط از هر نظر خوب است و با تمرکز بیشتری کار می‌کنیم و آماده شروع بازی‌ها شدیم.

او با بیان اینکه تیم تمرینات خوبی زیر نظر آقای رحمتی و کادر فنی تیم داشتیم، اظهار کرد: بازی دوستانه مقابل مس کرمان کمک زیادی به هماهنگی تیم ما کرد و موجب شد بازیکنان جدید با تیم هماهنگ‌تر شوند. الان در بهترین شرایط هستیم و وضعیت خوبی برای دیدار باپرسپولیس داریم.

مهاجم پدیده با تاکید بر اینکه یک درصد هم گزینه سقوط نیستند، ابراز کرد: کیفیت و نوع فوتبالی که ما بازی می‌کنیم، سطح بالایی دارد و در هر مسابقه تیم‌های حریف را به دردسر می‌اندازیم ولی متاسفانه به گل نمی‌رسیم. قطعا جایگاه ما در ادامه فصل بهتر می‌شود و ما را جزو تیم‌های نیمه بالای جدول می‌بینید.

بایرامی در خصوص دیدار پیش روی پدیده مقابل پرسپولیس عنوان کرد: مطمئنا بازی راحتی مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران و آسیا نداریم، اما کادر فنی ما آنالیز خوبی از پرسپولیس داشته و بچه‌های تیم هم انگیزه خیلی زیادی برای این مسابقه دارند تا هر سه امتیاز را بگیریم. تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و روز سختی برای پرسپولیس رقم می‌زنیم.

او که سابقه گلزنی برابر پرسپولیس همراه با گسترش فولاد و سپیدرود را دارد، درباره انگیزه‌هایش مقابل سرخ‌پوشان پایتخت در بازی پیش رو اظهار کرد: اول از همه سعی می‌کنم دستورات تاکتیکی که آقای رحمتی می‌گوید را انجام دهم و برای تیمم مثمر ثمر باشم و بعد از آن اگر موقعیتی پیش آمد، با تلاش بچه‌ها گلزنی کنم.

تگ ها


مهرداد بایرامی شهر خودرو