رونالدو حتی بین ۵ بازیکن برتر تاریخ هم نیست!

ستاره سابق تیم ملی ایتالیا کریستیانو رونالدو را در میان بهترین های تاریخ فوتبال نمی داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو تابستان امسال با جدایی از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت و برای مدت ها این انتقال در ایتالیا و انگلیس سوژه داغ رسانه ها بود. از لحاظ انفرادی، شروع رونالدو در یونایتد خوب بوده ولی شیاطین سرخ نتوانسته اند نتایج مورد انتظار را بگیرند.

رونالدو در رئال به همه جام ها رسید و در یوونتوس هم دو اسکودتو را فتح کرد هرچند نتوانست کمک کند این تیم فاتح لیگ قهرمانان شودو منتقدان رونالدو این مساله را یک شکست بزرگ برای رونالد و یووه می دانند.

برنده ۵ توپ طلا که امسال هم در میان نامزدهای این جایزه قرار دارد، بزرگترین رقیب لیونل مسی در تمام سال های اخیر بوده و مقایسه این دو، همیشه یکی از موارد مورد بحث بین دوست داران فوتبال است.

آنتونیو کاسانو ستاره سابق تیم ملی ایتالیا یکی از منتقدان همیشگی رونالدو است. او در کانال توئیچ کریستین ویه ری، در مورد بهترین های تاریخ و اینکه رونالدو را بین شان قرار می دهد یا خیر، گفت:« رونالدو؟ اصلا تعجب می کنم چطور برخی می گویند او بهترین فوتبالیست تاریخ است. از نظر من کریستیانو حتی بین ۵ بازیکن برتر تاریخ فوتبال هم نیست. برای من لئو مسی، پله، مارادونا، یوهان کرویف و رونالدو نازاریو ۵ فوتبالیست برتر تاریخ هستند. همه اینها در سطحی بالاتر از رونالدو قرار دارند.»

تگ ها


مارادونا یوهان کرویف تیم ملی ایتالیا لیونل مسی رونالدو آنتونیو کاسانو پاری سن ژرمن پیشکسوت هلند کریستیانو رونالدو فوتبال جهان پله کلمنت منچستر یونایتد آرژانتین برزیل رئال مادرید بارسلونا فوتبال