رونالدو: همه پول من در وایادولید است

رونالدو نازاریو، مالک وایادولید، درباره دلایل خرید این باشگاه توضیحات جالبی را مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۱۸، رونالدو نازاریو ۵۱ درصد از سهام رئال وایادولید را تصاحب کرد و رئیس آن شد؛ سمتی که همچنان در اختیار دارد.  همانطور که در پادکست برزیلی 'Flow Podcast' نقل شده است، این اولین باشگاهی نبود که او سعی کرد آن را بخرد. رونالدو پیش از این خواهان خرید یک باشگاه در لیگ آمریکا بود اما نهایتاً تصمیم گرفت سرمایه‌گذاری بزرگی انجام داده و در پایان تصمیم به انتخاب این باشگاه اسپانیایی گرفت.

رونالدو حالا در مورد خرید باشگاه وایادولید صحبت کرده است. او در این باره گفت: "من با رئیس MLS جلسه ای داشتم و او ایده های خود را با من در میان گذاشت. او گفت شما می توانید هر چیزی را که می خواهید برنده شوید، اما اگر ۷۰ میلیون یورو برای فرانچایز نداشته باشید، به جایی نخواهید رسید.

سپس نگاهی به رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس انداختم اما در آنجا همه چیز گران بود. سپس شروع به جستجو در پرتغال و اسپانیا کردم. جایی که قیمت ها مقرون به صرفه تر بود."

رونالدو در ادامه صحبت های جالبی را در مورد خرید باشگاه وایادولید مطرح کرد و مدعی شد که تمام پول خود را برای به دست آوردن این باشگاه خرج کرده است. ستاره سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید در این باره گفت: "من فکر می کردم که وایادولید فقط یک ساعت و نیم با مادرید فاصله دارد و علاوه بر این، این یک باشگاه تاریخی در اسپانیا است. من این باشگاه  را با ۳۰ میلیون یورو گرفتم، اما ۲۵ میلیون بدهی داشتم و فقط دو بازیکن داشتم، زیرا بقیه قرضی بودند. حالا همه پول من در رئال وایادولید است."

تگ ها


رونالدو برزیل رئال وایادولید