صیادمنش: در تابستان درباره آینده ام تصمیم می‌گیرم

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک در یک مصاحبه با یک کانال یوتیوبی، در مورد شایعات علاقه بزرگان اوکراین به جذب او، اظهار نظر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اللهیار صیادمنش مهاحم ایرانی فنرباغچه ترکیه که در انتقالی قرضی با گزینه حق خرید راهی زوریا لوهانسک اوکراین شد، در این فصل عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت. صیادمنش که به عنوان برترین بازیکن فصل زوریا لوهانسک انتخاب شد، اعلام کرد که در تابستان تصمیم نهایی درباره آینده خود را خواهد گرفت.


او در مصاحبه با کانال یوتیوب Profotball Digital اوکراین درباره مسائل مختلف از جمله حضورش در فوتبال اوکراین، علاقه مندی باشگاه های اوکراینی به خودش و سایر مسائل صحبت کرد.

- اوضاع در اوکراین چگونه است؟
به محض اینکه پیشنهادی از اوکراین ارائه شد، من شروع به تحقیق در مورد آن کردن کردم. اینکه به کجا می روم و چه چیزی در انتظار من است. من علاقه مند بودم که در اروپا بازی کنم. امید داشتم که همه چیز درست شود و در واقع، سال خوبی را سپری کردم. من اینجا را خیلی دوست دارم.

- شرایط در زوریا چگونه بود؟
به محض رسیدن به زوریا، در اینجا احساس غریبه بودن می کردم. من کسی را نمی شناختم، بسیار نگران بودم اما در این باشگاه مربی از من استقبال کرد. بچه های تیم در زوریا مانند یک خانواده هستند و این بسیار مهم است.

- مشکلی بابت زبان اوکراینی و ارتباط با هم تیمی ها نداشتی؟
در زمین احساس خوبی داریم. بسیاری از بچه ها انگلیسی صحبت می کنند و مشکل خاصی نیست.

- در ایران، علاقه مندان به فوتبال روی تیم های دینامو و شاختار شناختی دارند؟
- البته این دو تیم در ایران شناخته شده هستند. این دو باشگاه بزرگ در اوکراین هستند که هر فصل در مسابقات اروپا بازی می کنند. در تمام مدت، بسیاری از بازیکنان معروف فوتبال در آنجا بازی کرده اند. من فکر می کنم شاختار در ایران محبوبیت بیشتری دارد، زیرا بسیاری از برزیلی های معروف در آنجا بازی کرده اند.

- شنیده ام که شاختار و دینامو از قبل به جذب شما علاقه مند هستند؟
- من در مورد علاقه شاختار و دینامو به خودم شنیده ام. اما تا پایان فصل قطعاً نمی خواهم به آن فکر کنم. بنابراین، من در مورد شایعات توضیحی نمی دهم. در تابستان زمان زیادی برای فکر کردن در مورد آینده وجود خواهد داشت.

- دوست داری کارت را در اوکراین ادامه بدی؟
- من واقعاً می خواهم یک انتخاب درست انجام دهم. برای من فرقی نمی کند کجا بازی کنم. نکته اصلی این است که این انتخاب به سود آینده من باشد. در اوکراین همه چیز مناسب من است. خواهیم دید که در فصل آینده اوضاع چگونه رقم خواهد خورد.

- می خواهی در سالهای آینده در اوکراین بازی کنی؟
- چرا که نه؟ یک رقابت خوب برای قهرمانی وجود دارد. تیم های خوب به اندازه کافی در اوکراین وجود دارند. مهمترین چیز این است که من پیشرفت کنم.

وب سایت فوتبال ۲۴ اوکراین با انتشار این مصاحبه صیادمنش در پایان نوشت که اطلاعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه زوریا مطمئناً اللهیار را به قیمت ۳.۵ میلیون یورو از فنرباغچه می خرد. فصل گذشته این مهاجم ایرانی ۲۶ بازی برای تیم زوریا لوهانسک انجام داد که در آنها ۶ گل به ثمر رساند و سه پاس گل داد.

تگ ها


الهیار صیادمنش فوتبال ایران اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال