بازیکنی که کالدرون از مازاد نشدن او خوشحال است

رادوشویچ با درخشش خود در بازی با ذوب‌آهن، حالا بیش از پیش برای علیرضا بیرانوند یک تهدید جدی محسوب می‌شود....

به گزارش مدال، پنج مهار و 4 خروج موفق از رادوشویچ همراه با دو سوپر سیوهایی که در نیمه اول و دوم مانع از بازشدن دروازه سرخ ها شد منجر به برتری سه بر صفر و قاطع پرسپولیس در اصفهان و شکستن طلسمی نه ساله شد. 

رادو در دو صحنه با واکنش های خود همه را به تحسین واداشت. او مانع از آن شد که ذوب به بازی بازگشته و به گل برسد و چه بسا اگر رادو در این دو صحنه خارق العاده ظاهر نمی شد کار سرخ ها برای برد در خانه حریف بسیار سخت می شد.

رادو این آمادگی را در شرایطی از خود نشان داد که از هفته‌ سوم تاکنون بازی نکرده بود اما او با تمرینات منظم و سنگین، حرفه ای گری و حفظ انگیزه خود را در فرم مطلوبی نگه داشته در حالی که به قول بیرانوند سخت است یک گلر بتواند به رغم دوری از میادین خود را در اوج نگه دارد.

رادو در لیگ نوزدهم در سه بازی به میدان رفته و هیچ گلی دریافت نکرده است و این یعنی رکورد صد درصد کلین شیت. شاید حالا که کالدرون در تمرینات پیش فصل به مازاد شدن گلر کروات فکر می کرد و آن را به باشگاه هم اعلام داشته بود بهتر درک کند که چرا هواداران و برخی کارشناسان با علم به محرومیت بیرانوند در آغاز فصل و احتمال مصدومیت او و یا حضورش اردوهای ملی به حفظ رادوشویچ اصرار داشتند و همین هجمه ها به نوعی مانع از مازاد شدن او شد.

بیشتر بخوانید:

کالدرون مشتری پیدا کرد!

تگ ها


بوژیدار رادوشویچ رادوشوویچ پرسپولیس رادوشوویچ رادوشوویچ بیرانوند Božidar Radošević پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال