پیروانی: در انتخاب بازیکن خارجی وسواس داریم

افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد این باشگاه با وسواس زیادی به دنبال جذی بازیکن خارجی است....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی اظهار داشت: بازی‌های جام حذفی مانند رقابت‌های لیگ برتر برای ما اهمیت دارد. ما پرسپولیس هستیم و هیچ مسابقه‌ای برای ما کم اهمیت نیست چون هواداران در همه حال از تیم محبوب خود، پیروزی طلب می‌کنند. ما هم منتظر حضور آنها در تمام بازی‌ها و در تمام نقاط ایران از جمله برای بازی با شهرداری ماهشهر در آبادان هستیم. هواداران در چند هفته اخیر، خیلی خوب از تیم حمایت کردند. پرسپولیس هر جایی باشد، هواداران خود را دارد. به تیم شهرداری ماهشهر هم احترام می‌گذاریم ولی چه در جام حذفی، چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان، کاملا مصمم هستیم.

وی درباره مباحث مطرح شده مربوط به بازی با نساجی هم ادامه داد: ما همه جور برنامه‌ای برای بازی‌های امسال داشتیم. پنجشنبه بازی کردیم، شنبه بازی کردیم، دیر و زود بازی کرده‌ایم. خلاصه هر شرایطی را پذیرفتیم. در مورد بازی با نساجی قائشمهر هم هیچ حرف جدیدی مطرح نشده است. مطلبی را اعلام نکردند و بازی سر موعد برگزار می‌شود. در مورد وضعیت هوا هم اعلام شد از روز چهارشنبه آلودگی رو به کاهش می‌گذارد و از این جهت هم مشکلی نخواهد بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم در کمال آرامش، برنامه‌های خود را دنبال می‌کند. طبیعی است که در اطراف تیم‌ها و آدم‌های بزرگ همیشه شایعات وجود دارد ولی پرسپولیس هم بزرگی و عظمت خودش را دارد. هواداران به شایعات توجه نکنند. به امید خدا و با حمایت آنها عزم خود را بر قهرمانی جزم کرده‌ایم.

افشین پیروانی درباره نقل و انتقالات نیم فصل تصریح کرد: کار در نیم فصل سخت‌تر است. چه برای بازی و چه برای نقل و انتقالات. البته باشگاه تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد. حتی بازیکنان داخلی هستند که به حضور در پرسپولیس علاقمندند ولی به هر حال قرارداد دارند و با مساله رضایت‌نامه روبرو هستند.

وی افزود: چند بازیکن خارجی هم مد نظر کادر فنی هستند. انتخاب بازیکن مورد نظر با وسواس بسیار زیادی در حال انجام است تا خدای ناکرده یک بازیکن بی‌کیفیت به پرسپولیس نیاید و گزینه‌ای باشد که بتواند به تیم کمک کند. در این ارتباط هماهنگی کاملی وجود دارد تا تیم با قدرت بیشتر، ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:
در جلسه انصاری‌فرد و بیرانوند چه گذشت؟
درگیری بیرانوند و کالدرون تکذیب شد 

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس پیروانی پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال