جهانبخش از باشگاه خاطره‌انگیز گل می‌خواهد

ستاره ایرانی فاینورد امشب مقابل نخستین تیم دوران حضورش در هلند قرار می‌گیرد....

به گزارش "ورزش سه"،  علیرضا جهانبخش تجربه بازی در فوتبال اروپا را با حضور در نایمخن هلند به دست آورد و دو فصل در لیگ اردیویسه و لیگ یک برای این باشگاه به میدان رفت که عملکرد خوب او و زدن ۱۷ گل در دوران جوانی موجب شد راهی آلکمار شود و پیشرفت خود را آغاز کند.

این ملی‌پوش ایرانی که اکنون در فاینورد عضویت دارد، امشب مقابل نایمخن و تیم اسبق خود قرار می‌گیرد که علاوه بر تجربه یک تقابل خاطره‌انگیز، امیدوار است نخستین گل فصل خود در لیگ اردیویسه هلند را به ثمر رساند.

در ادامه رقابت‌های هفته هفتم لیگ اردیویسه هلند، تیم فوتبال فاینورد که علیرضا جهانبخش در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ورزشگاه د کویپ روتردام مقابل تیم رده دهمی نایمخن قرار خواهد گرفت.

علیرضا جهانبخش که در چهار مسابقه از پنج دیدار فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ اردیویسه هلند به میدان رفته و دو پاس گل داده، هفته گذشته در جریان دیدار مقابل هیرنفین یک پاس گل داد و یک گل هم به ثمر رساند که مردود اعلام شد، اما امیدوار است امشب طلسم گل نزدن خود را برابر نایمخن بکشند.

تیم فوتبال فاینورد که یک دیدار معوقه در فصل جاری لیگ اردیویسه هلند دارد، با کسب چهار پیروزی و یک شکست در پنج بازی خود ۱۲ امتیازی و تیم چهارم جدول است که در صورت برتری مقابل نایمخن به رتبه سوم صعود می‌کند و بالاتر از آیندهوون قرار می‌گیرد.

تگ ها


علیرضا جهانبخش فاینورد