رونالدو به تنهایی نمی‌تواند ما را شکست دهد

اشتفان کونتس معتقد است ترکیه برابر پرتغال و کریستیانو رونالدو از پیش تسلیم شده نیست....

به گزارش "ورزش سه"، با پایان یافتن مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا، ده تیم به صورت مستقیم به این رقابت‌ها صعود کرده و ۱۲ تیم نیز به مرحله پلی آف راه پیدا کردند.

ایتایا و پرتغال جز مهم‌ترین تیم‌هایی بودند که نتوانستند مجوز صعود مستقیم به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را کسب کنند و به پلی آف رفتند تا رویای حضورشان در جام جهانی را در این رقابت‌های پیگیری کنند.

قرعه‌کشی این مسابقات روز جمعه انجام شد و به نظر می‌رسد که کار دشواری پیش روی کریستیانو رونالدو و یارانش و تیم قهرمان یورو ۲۰۲۰ باشد.

بر اساس قرعه کشی انجام شده پرتغال باید روبروی ترکیه قرار بگیرد و ایتالیا نیز با مقدونیه شمالی بازی می‌کند و برنده هر کدام از این دو دیدار، به مصاف یکدیگر می‌روند. این قرعه به این معناست که از بین پرتغال و ایتالیا تنها یک تیم به جام جهانی قطر راه پیدا خواهد کرد.

از سویی دیگر اشتفان کونتس سرمربی آلمانی ترکیه که به تازگی جایگزین سنول گونش شده نیز مأموریت دارد تا ترک ها را به جام جهانی قطر برساند. ترکیه در دور گروهی با حذف تیم ملی فوتبال نروژ و ستاره این تیم یعنی ارلینگ هالند به پلی آف رسیده است.

کونتس در رابطه با مصاف با پرتغال و فوق ستاره اش رونالدو گفت:« کریستیانو رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست های دنیاست و به همه افتخارات تیمی و فردی ممکن رسیده است. رونالدو یک الگوی بزرگ به حساب می‌ آید اما نمی تواند به تنهایی تیم ما را شکست بدهد.

بسیار خوشحالیم که به رقابت‌ های پلی‌ آف جام جهانی ۲۰۲۲ رسیده‌ ایم و حالا با چالش جدیدی رو به رو هستیم. پرتغال با کریستیانو رونالدو حریف جذابی برای ما خواهد بود.»

تگ ها


تیم ملی ترکیه کریستیانو رونالدو تیم ملی پرتغال ترکیه