سیدجلال: حق ندارید در مورد پرسپولیس صحبت کنید!

کاپیتان تیم پرسپولیس نسبت به اظهار نظر برخی از بازیکنان و مربیان علیه تیمش واکنش جدی نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس تهران که این روزها به علت مصدومیت از ناحیه کشاله دور از ترکیب سرخ‌ها است گفت ‌و گوی مفصلی را با ورزش سه در خصوص بازی با سپاهان، شهر خودرو و هم‌چنین برخی اظهار نظرها درباره مهندسی شدن نتایج به نفع تیمشان انجام داده است. 

او در ابتدا در مورد بازی سخت با شهر خودرو و کسب برد در این دیدار گفت: بازی خوبی مقابل شهرخودرو به نمایش گذاشتیم و بچه‌ها تلاش زیادی داشتیم و خوشبختانه به سه امتیاز هم رسیدیم. امیدوارم این سه امتیاز در نهایت به ما کمک کند تا بتوانیم به نتیجه و هدفی که در پایان فصل دنبال می‌کنیم دست یابیم.

وی درباره مصدومیتش و دوری از ترکیب ثابت پرسپولیس این چنین گفت: در جریان بازی با الشارجه مشکلی برایم پیش آمد که باعث اسپاسم و گرفتگی عضله‌ام شد. شرایط درمانی را دنبال کردم و خوشبختانه الان شرایط مناسبی دارم و برای بازی‌های بعدی آماده می شویم.

سیدجلال حسینی در خصوص رای کمیته انضباطی برای بازی با سپاهان گفت: مثل همه بازی‌ها به اصفهان رفتیم و آماده بازی بودیم اما یک سری مشکلات پیش آمد. ما آمادگی کامل برای بازی داشتیم و حتی بچه‌ها به استادیوم نقش جهان رفتند و همه کارهای خود را انجام دادند. رای کمیته انضباطی هم آمد و همه چیز طبق قوانین موجود پیش رفت.

کاپیتان پرسپولیس درباره شانس قهرمانی تیمش با توجه به فاصله ۱۰ امتیازی با سایر رقبا گفت: هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. ۹ بازی دیگر باقی مانده و ما نباید از الان با این تفکر تمرکزمان را از دست بدهیم. تازه فهمیده‌ایم که نباید به این مسائل توجه کنیم چون همه این صحبت‌ها نیرنگ و فریب است. همیشه آماده بازی بعدی هستیم. همه می‌گویند پرسپولیس از الان قهرمان است؛ اصلا اینطوری نیست و برنامه و تلاش ما بازی به بازی پیش می‌رود. فکر می‌کنم نباید گرفتار این موارد شویم. خیلی‌ها در مورد قهرمانی حرف می‌زنند. اما مسابقات بعدی ما خیلی سخت است و باید برای مسابقات بعدی آماده شویم و جای اهمیت دادن به این موارد نیست.

برخی از بازیکنان، مربیان و مدیران می‌گویند دست‌های پشت پرده و هم‌چنین نتایج مهندسی شده باعث نتیجه‌گیری و قهرمانی پرسپولیس است. از جمله اینکه احسان حاج صفی روز گذشته گفت دو جام درست کنیم؛ یکی را به تیمی خاص دهید و جام دیگر برای باقی تیم‌ها باشد. حسینی در واکنش به این حرف گفت: متاسفانه الان مد شده که همه در مورد هر چیزی که دلشان می‌خواهد صحبت می‌کنند و من خیلی وقت‌ها می‌گویم بهتر است با سند و مدرک صحبت کنید. اما متاسفانه هر کسی هر حرفی دلش بخواهد می‌زند و هیچ برخوردی هم با این افراد نمی‌شود. کسانی که پول دارند فکر می‌کند پولشان می‌تواند همه کار کند و به همین دلیل در مورد همه چیز صحبت می‌کنند. چند بار هم گفتم در مورد پرسپولیس صحبت نکنید و از حالا به بعد کسی بخواهد در مورد پرسپولیس صحبت کند ما هم جواب ‌می‌دهیم. اگر قرار به جواب دادن باشد، حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و از این به بعد همین کار را می‌کنیم. متاسفانه دوستان دارند بیرون از زمین با ما می‌جنگند و منتظر بودیم کمیته انضباطی جلوی این برخوردها را بگیرد که نکردند و حالا مطمئن باشید ما هم جواب می‌دهیم. جواب‌های ما خیلی محکم‌تر است. همه مردم هزینه‌هایی که انجام دادند و کارهایی که کردند را می‌دانند و حالا که می‌خواهند در مورد ما صحبت کنند پس ما هم خیلی راحت صحبت می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: از پرسپولیس شجاع، بیرانوند و حتی کالدرون محروم شد. اتفاقا باید نشان داده شود که کارهایی که دیگر تیم‌ها می‌کنند و مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهند قابل قیاس با بازیکنان ما نیست.

کاپیتان پرسپولیس معتقد است این اظهار نظرهای قهرمانی پرسپولیس را از وجهه نمی‌اندازد؛ او می‌گوید: ما اصلا به این مسائل توجه نمی‌کنیم. ما اصلا قرار نیست توجه کنیم. هفته پیش در مورد ویروس کرونا کردن و ما در آن شرایط سخت به اصفهان رفتیم و آماده بازی بودیم. بعضی گفتند که باید انجام بشود و بعدش هم گفتند نباید انجام بشود. ما اگر می‌گفتیم انجام نشود باز می‌گفتند چون بدون تماشاچی هستند این را می‌گویند و ما هم صحبتی در این خصوص نکردیم. ما را با همین شرایط به اصفهان فرستادند. به ما ساعت ۱۰ شب قبل بازی گفتند که بازی بدون تماشاگر است. ما آمادگی بازی مقابل تماشاگران را هم داشتیم. هیچ وقت در مورد کنسل شدن بازی صحبت نکردند و حالا بعد آن مسابقه می‌گویند مسابقات را لغو کنید.


شما در تبریز به تراکتور، در تهران به سپاهان و در مشهد به شهر خودرو باختید اما هیچ وقت این مسائل مصاحبه‌ای نکردید. وی در پاسخ به این حرف گفت: وقتی شما راحت حرف می‌زنید چنین مسائلی پیش می‌آید و مطمئن باشید ما هم از این به بعد راحت جواب می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل پرسپولیس پاسخ مالک شهرخودرو را داد

یک پرسپولیس مشهدی‌ها را دویست گله کرد

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سیدجلال حسینی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال