پیروانی: در آسیا گروه سخت و آسان معنی ندارد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تیم های قدرتمندی هم گروه هستیم ولی به طور حتم با کمک و حمایت هواداران، مرحله به مرحله در لیگ قهرمانان صعود خواهیم کرد....

به گزارش مدال، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی اظهار داشت: با برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، حریفان خود را شناختیم ولی آماده شدن را قبل از این ها آغاز کردیم. شکی نیست همه تیم‌ها هم مثل یکدیگر نیستند ولی گروه سخت و آسان خیلی معنی ندارد. همه با تمام قوا می آیند و اگر مشکلی داشته باشند تا شروع بازی ها برطرف می کنند. این جام برای بهترین های قاره برگزار می شود. هر گروهی هم سختی کار خودش را دارد. تنها عاملی که می تواند کار را برای ما آسان کند تلاش خودمان و حمایت و حضور همه جانبه هواداران است.

وی ادامه داد: پرسپولیس بیشتر از هر تیم دیگری در آسیا با هوادارانش و کثرت آنها شناخته می‌شود و طبیعی است که بیشتر از رقیبان خودمان به حضور و تشویق هواداران وابسته هستیم. در این که کار سخت است و رقبای سختی داریم شکی نیست ولی هواداران میلیونی هم داریم. حریفان ما با تمام سرمایه و امکاناتشان می آیند و ما هم با تمام سرمایه خودمان منتظر آنها هستیم و بخش مهم سرمایه پرسپولیس هوادارانش هستند. همچنین یک تیم قوی با بهترین بازیکنان را داریم که تجربه های زیادی هم دارند. کادر فنی هم آشنایی کاملی با مسابقات و وضعیت حریفان دارد. ما کاملا امیدوار و با انگیزه صعود و حضور دوباره در فینال در مسابقات شرکت می کنیم.

بیشتر بخوانید:

گلایه برزای از مدافع پرسپولیس؛ من توهین کردم؟

تگ ها


افشین پیروانی مصاحبه پیروانی سرپرست پرسپولیس گروه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال