ناامیدی در رئال، جذب هالند غیرممکن شد

سران رئال مادرید بعید می دانند که سال بعد شانسی برای جذب ارلینگ هالند داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند ستاره محبوب این روزهای بازار نقل و انتقالات است. یک ماه پیش انتقالات تابستانی به اتمام رسید ولی شایعات و گمانه زنی ها همچنان در مورد ستاره نروژی ادامه دارد.

این سومین فصل حضور هالند در دورتموند است و گفته می شود تابستان سال بعد بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی او قابل فعال شدن است. از همین حالا بسیاری از باشگاه های بزرگ و متمول برای جذب هالند کمین کرده اند و بعید به نظر می رسد او سال بعد هم در دورتموند ماندنی باشد.

رئال مادرید یکی از این باشگاه هاست و رویای جذب همزمان هالند و کیلیان امباپه را در سر دارد. فروردین ماه پدر هالند و مینو رایولا ایجنت بازیکن از کمپ رئال دیدن کرده و با خوزه آنخل سانچس مدیر اجرایی رئال نیز گفت و گویی داشتند. رئال می داند که پی اس جی، چلسی، سیتی و بایرن مونیخ، بزرگترین رقبا برای جذب هالند هستند و به این جمع ممکن است بارسلونا هم اضافه شود.

طبق گزارش امروز آاس، سران رئال در حال حاضر امکان جذب هالند را بالا نمی دانند و تقریبا امید خود را از دست داده اند.

سیتی که تابستان امسال مهاجمی بزرگ جذب نکرد، حاضر است با هر رقمی هالند را جذب کند. بایرن هم برای سال بعد احتمالا روبرت لواندوفسکی را از دست خواهد داد و قصد دارد هالند را جانشین او کند. پی اس جی نیز که ممکن است امباپه را از دست بدهد، روی هالند نظر مثبت دارد. چلسی دیگر تیم متمول اروپایی نیز از شانس بالاتری نسبت به رئال برخوردار است. حتی بعید نیست نیوکاسل با مالکان جدیدش نیز رقمی بالاتر از تمام تیم ها برای هالند پیشنهاد بدهد.

در چنین شرایطی رئالی ها تمام تمرکز خود را روی امباپه گذاشته اند و برای هالند تنها کورسوی امیدی خواهند داشت.

تگ ها


ارلینگ هالند روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ کیلیان امباپه بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن نیوکاسل چلسی منچستر سیتی رئال مادرید