رونمایی از کیت پرسپولیس در غیاب ستاره‌ها (عکس)

باشگاه پرسپولیس از کیت اول، دوم و سوم این تیم برای فصل جدید مسابقات رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پرسپولیسی از ساعاتی بعد در ورزشگاه فولاد اره نا به مصاف فولاد خواهد رفت، این باشگاه کیت جدید سرخپوشان را معرفی کرد.

در ویدیوی منتشره از سوی باشگاه پرسپولیس، علی شجاعی و مهدی مهدیخانی دو بازیکنی که به دلیل مصدومیت به خوزستان سفر نکردند، به همراه دو فرد دیگر، در ورزشگاه شهید کاظمی پیراهن ها را تن می‌کنند و مشغول حرکات مختلف با توپ می‌شوند.

باتوجه به غیبت ستاره‌های پرسپولیس، به نظر می‌رسد این ویدیو شب گذشته و پس از سفر اعضای تیم به خوزستان ضبط شده باشد.

بر اساس این ویدیو، پرسپولیس در فصل جدید با کیتهای قرمز، سفید و مشکی به میدان خواهند رفت. این در حالی است که فصل گذشته رنگهای بنفش تیره و خاکستری کیت دوم و سوم پرسپولیس بودند که البته برخلاف اعلام مدیریت وقت باشگاه، کیت خاکستری هرگز مورد استفاده قرار نگرفت.

طراحی این کیت همچنان منقش به المان‌هایی خاص از «پرسپولیس» و ایران باستان است؛ جایی که شیر دال در جلوی پیراهن و لوگوی باشگاه روی آستین‌ها دیده می‌شوند. برای جزییات بیشتر از این نشانه‌ها، باید منتظر انتشار تصویر جزئی تر ماند.

روی هر سه پیراهن پرسپولیس، دو خط قرار گرفته که نشانه‌ای مشترک محسوب می‌شود و نقش اصلی را در این طرح لباس برعهده دارد.

همچنین برخلاف سال‌های اولیه تأسیس پرسپولیس، خبری از آستین و شوت ورزشی سفید در البسه سرخ‌ها نیست. برخی از هواداران این تیم اعتقاد دارند که باشگاه پرسپولیس باید به استفاده از این مدل برای احترام به سنتهای باشگاه، متعهد بماند که البته این دیدگاه مخالفانی هم دارد.

شاید نقطه ضعف این رونمایی، جای خالی البسه دروازه بانی، هتلی و سویشرت پیش از بازی باشد‌ که شاید در آینده رونمایی از آنها انجام شود.

نکته دیگر حضور «بانک گردشگری» روی پیراهن پرسپولیس است که نشان می‌دهد تا زمان مزایده بعدی این بانک خصوصی همچنان اسپانسر اصلی قرمزها خواهد بود.

در مجموع بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته در فضای مجازی، رضایتی نسبی از طراحی البسه پرسپولیس در بین هواداران این تیم وجود دارد.

تگ ها


پرسپولیس تهران