رونمایی از جدی‌ترین گزینه جانشینی سیمئونه

از مائوریسیو پوچتینو به عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی دیگو سیمئونه در اتلتیکومادرید یاد شده است....

به گزارش مدال، نشریه انگلیسی «تلگراف» اعلام کرد، مدیران باشگاه اتلتیکومادرید، مائوریسیو پوچتینو را به‌عنوان سرمربی بعدی خود در نظر دارند، هرچند این سرمربی آرژانتینی به دنبال سرمربیگری مجدد در لیگ برتر انگلیس است.

اتلتیکومادرید در حال حاضر در حال ارزیابی موضوع استخدام پوچتینو 47 ساله در پایان فصل جاری است، این در حالی است که گفته می‌شود این باشگاه اسپانیایی در حال برنامه‌ریزی برای پایان دادن به همکاری‌اش با دیه‌گو سیمئونه پس از هشت سال است.

سیمئونه که در مدت این هشت سال موفق شده اتلتیکو را به یک قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در لیگ اروپا برساند و دو بار هم با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافته، این فصل تیمش وضعیت خوبی ندارد و در حال حاضر در رده ششم لالیگاست.

به نظر می‌رسد مدیران باشگاه اتلتیکومادرید از وضعیت تیم‌شان راضی نیستند، این در حالی است که در تابستان اخیر هزینه زیادی جهت جذب بازیکنان جدید کردند، به همین خاطر پوچتینو را گزینه مناسبی برای جانشینی دیه‌گو سیمئونه می‌دانند.

پوچتینو که در پایان آبان ماه درست شش ماه پس از اینکه موفق شد تاتنهام را برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند، از سمت سرمربیگری تاتنهام اخراج شد. او اخیراً شایعه حضورش در منچستریونایتد هم مطرح شد.

سرمربی پیشین اسپانیول از سال 2014 هدایت اسپرز را برعهده داشت و نتوانست با این تیم به‌عنوان قهرمانی برسد، اما این تیم را تبدیل به یکی از باثبات‌ترین تیم‌های انگلیس کرد.

بیشتر بخوانید:
نیمار: پسرم عاشق رونالدو، مسی و امباپه است
بازتاب جنگ مسی و آبیدال در رسانه‌های جهان

تگ ها


فوتبال جهان اتلتکیومادرید دیگو سیمئونه مائوریسیو پوچتینو پوچتینو اتلتیکومادرید اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال