مورینیو جا پای کلوپ می‌گذارد؟

در روزهای اخیر رسانه‌های آلمان اخبار زیادی مبنی بر انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید دورتموند منتشر کرده‌اند اما مایکل زورک حالا این اخبار را تکذیب کرده است....

به گزارش مدال، بدون تیم ماندن «ژوزه مورینیو» نیز باعث لینک شدن روزانه آقای خاص به تیم‌های جدید می‌شود و در همین راستا از هفته پیش تاکنون صحبت‌هایی در خصوص حضور آقای خاص به عنوان سرمربی زنبورها در رسانه‌های آلمانی مطرح شده است. در واقع «لوسین فاوره» سرمربی سوئیسی دورتموند با کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر تحت فشار زیادی قرار گرفته و شایعات پیرامون حضور مورینیو در «سیگنال ایدونا پارک» نمکی‌ست روی زخم فاوره. بسیاری از رسانه‌های آلمانی معتقدند که ژوزه می‌تواند جا پای کلوپ بگذارد و همانند یورگن، زنبورها را به تخت پادشاهی در بوندسلیگا برساند.

با این حال «مایکل زورک» مدیر اجرایی زنبورها اخبار انتخاب مورینیو را تکذیب کرده و در مصاحبه با «اسکای» گفت که شایعات حضور آقای خاص در وستفالن ذره‌ای حقیقت ندارد!

البته فراموش نکنید که این اعلام نظر را هیچگاه نمی‌توان قطعی دانست چرا که سران دورتموند هیچگاه پیش از امضای نهایی قرارداد، آن را رسانه‌ای نخواهند کرد و دست به تکذیب آن خواهند زد.

بیشتر بخوانید:

واکنش راموس به حضور مورینیو در رئال‌مادرید

تگ ها


ژوزه مورینیو یورگن کلوپ دورتموند آقای خاص زنبور‌ها وستفالن سیگنال ایدونا پارک بوندسلیگا فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال