سیدمجید در نقش گرد مولر

مجید حسینی با درخشش در دیدار شب گذشته کایسری اسپور، پیغامی هم برای کادرفنی تیم ملی ارسال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای دور چهارم رقابت های جام حذفی انگلیس، کایسری اسپور در استادیوم قادر هاس قیصریه به مصاف بلدیه اسپور رفت و با ۴ گل به برتری رسید. مرد شماره یک این دیدار کسی نبود جز مجید حسینی مدافع ایرانی کایسری که در این بازی ۲ گل به ثمر رساند.

حسینی که در دیدارهای اخیر ایران فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا نکرده، همواره در اردوی تیم ملی حضور داشته ولی به دلیل ترافیک شدید در خط دفاعی، فرصت حضور در زمین را به دست نیاورده است.

او شب گذشته با حضور به موقع در برابر دروازه حریف، توانست دو فرصت خوب گلزنی پیدا کرده و با ضربات سر، برای تیمش گل بزند. یکی از گل های او مشابه گل هایی بود که گرد مولر در دوران ورزشی خودش می زد. یعنی ارسال از جناحین و حضور به موقع در دهانه دروازه و باز کردن دروازه با ضربه ای سر.

حسینی در آخرین دیدار تیم ملی برابر سوریه فرصت حضور در میدان را داشت اما بالاخره در آخرین لحظات کادرفنی تیم ملی تصمیم گرفت تا از شجاع خلیل زاده ای استفاده کند که دچار مصدومیت شده بود. با این حال، کادرفنی و در رأس آنها دراگان اسکوچیچ علاقه ویژه ای به این بازیکن دارد.

در دور قبلی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین، اسکوچیچ اعلام کرد از اینکه نمی تواند از تمام بازیکنانش استفاده کند، ناراحت است و مشخصا با اسم بردن از مجید حسینی، او را شایسته حضور در ترکیب تیم ملی دانست.

سرمربی کروات ایران حتی چندی پیش برای تماشای بازی این مدافع راهی ترکیه نیز شده بود ولی به هر حال چیزی که مشخص است، رقابت در خط دفاعی تیم ملی سخت و دشوار است اما هنوز هیچ بازیکنی از حضورش در ترکیب اصلی مطمئن نیست.

برای حضور در خط دفاعی تیم ملی ایران، رقابت همچنان ادامه دارد و حسینی نیز همچون سایر مدافعان مدعی، در تلاش برای جلب نظر مثبت کادرفنی و قرار گرفتن در ترکیب اصلی است. دو گل دیشب او زنگ خطری برای رقبا بود و این مدافع ممکن است در بازی های بعدی تیم ملی به میدان برود.

تگ ها


ترکیه سید مجید حسینی کایسری اسپور