سیمئونه و کونسیسائو، دوئل سرسخت‌ها

اتلتیکو مادرید و پورتو امشب در حالی روبروی هم قرار می‌گیرند که به نظر می‌رسد این بازی دوئل سرمربیان دو تیم باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتلتیکو مادرید امشب در ورزشگاه خانگی خود میزبان پورتوی سختکوش خواهد بود و این بازی تحت تاثیر انتظاراتی است که از ۱۱ بازیکن منتخب دیه‌گو سیمئونه وجود دارد. باشگاه همیشه رقابت‌جو در لیگ قهرمانان (قهرمان سال‌های ۱۹۸۷ و ۲۰۰۴) با حضور په‌په، بازیکن سابق رئال، به شهر مادرید می‌آید. آنها بازیکنان خوبی چون اوتاویو به عنوان هافبک، لوییس دیاز کلمبیایی و کرونای مکزیکی را نیز در اختیار دارند. تونی مارتینز اسپانیایی که در والنسیا رشد کرده نیز در کنار دیاز به عنوان بهترین گلزن با سه گل زده حضور خواهد داشت.


این تیم در مقابل اتلتیکویی قرار خواهد گرفت که هنوز مشخص نیست چه بازیکنانی را در این بازی به زمین می‌فرستد. به نظر می‌رسد که بازیکنانی که در این تیم به میدان می‌روند به اندازه بازیکنان نیمکت نشین اهمیت دارند. سرجیو کونسیسائو در این مورد به خاطر دارد که دیه‌گو سیمئونه در زمان بازی خود نیز با موقعیت مشابهی روبرو بود. این مربی پرتغالی گفت:« ما با هم در لاتزیو بازی می‌کردیم، مدیریت این تیم کار دشواری بود چون همه ما شخصیتی قدرتمند داشتیم. در آن سال جنگ بسیاری برای حضور در زمین رخ داد، سال بسیار خوبی بود. ما فاتح اسکودتو شدیم.»


بازیکنان درخشان بسیاری در این تیم با هدایت اریکسن سوئدی حضور داشتند: نستا، میهایلوویچ، ورون، ندود، مارسلو سالاس، بوکشیچ. سیمئونه پیش ازاین به همتای پرتغالی خود لقب سرسخت را داده بود. کونسیسائو پاسخ داد:« هردوی ما همینطور هستیم. ما گروهی از افراد مشتاق را در اختیار داریم. هواداران اتلتیکو بسیار پر هیجان هستند و شخصیت آنها بسیار به شخصیت سیمئونه و من نزدیک است.»


سرمربی روخیبلانکو از نیمه اول دیدار قبل برابر اسپانیول بسیار ناراضی بود. او تریپیه، هرموسو  کوریا را بین دو نیمه بیرون کشید و ده دقیقه بعد نیز آنتوان گریزمان را از ترکیب بیرون برد که امروز برای اولین بار پس از بازگشتش با هواداران اتلتیکو روبرو خواهد شد. بازیکن فرانسوی که در اولین بازی‌اش عملکردی معمولی داشت جز تغییراتی است که سیمئونه قصد دارد انجام دهد تا به ترکیبی ثابت دست پیدا کند. به نظر می‌رسد که زمینه سازان کامبک برابر اسپانیول شامل لودی، لمار، کوندوگبیا، فلیکس و دی پل در این بازی جز ۱۱ نفر اصلی باشند.


سیمئونه نمی‌تواند روی تریپیه حساب کند چرا که این بازیکن به مشکلات گوارشی دچار شده و ساویچ نیز به دلیل خطای با آرنج روی رودیگر، مدافع میانی چلسی، و اعتراض به داور در بازی برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان فصل گذشته چهار جلسه محروم شده است.

تگ ها


دیگو سیمئونه پورتو اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید پورتو UEFA Champions League فوتبال