رونالدو و فرار از عمارت ۶ میلیونی به خاطر گوسفندان

سرو صدای گوسفندان و نیز یکی دو مشکل امنیتی باعث شد تا کریستیانو رونالدو خانه خود در شهر منچستر را عوض کند....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو  فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد تنها چند هفته پس از بازگشت به بریتانیا، خانه خود را به دلیل سر و صدای گوسفندان و مزاحمت‌های آن‌ها تغییر داده است.

کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگرز همراه چهار فرزندشان تنها چند روز پس از بازگشت این بازیکن ۳۶ ساله به باشگاه سابق خود، از عمارت لوکس ۶ میلیون پوندی‌ اسباب‌کشی و نقل مکان کردند.

نشریه میرر در این زمینه نوشته است که عمارت رونالدو علاوه بر سر و صدای گوسفندان، چندین مشکل امنیتی نیز داشته و در نهایت این فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان خانه‌اش‌ را تغییر داده است.


یکی از نزدیکان رونالدو به روزنامه سان گفت که خانه مجهز و زیبای این فوق ستاره پرتغالی در نزدیکی جنگلی قرار داشت که در اطراف آن تعداد زیادی مزارع بود و در آن شمار زیادی گوسفند به چرا می‌رفتند که صبح‌ها سر و صدای زیادی ایجاد می‌کردند.

رونالدو که اخیرا رکورد بیشترین گل‌های زده ملی را به خود اختصاص داده، به شدت به استراحت خود پس از بازی‌ها اهمیت می‌دهد و اکنون تصمیم گرفته منزل خود را تغییر دهد و در یک خانه دیگر به ارزش سه میلیون پوند در منطقه "چشایر" شهر منچستر زندگی کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال