مانچینی: PSG انتخاب خوبی برای دوناروما است

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیای از انتقال احتمالی جیجی دوناروما به پاری سن ژرمن استقبال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جان لوییجی دوناروما، دروازه بان جوان و ایتالیایی پس از عدم توافق در مورد بستن قرارداد جدید با باشگاه میلان، این تیم را در تابستان امسال. به عنوان بازیکن آزاد ترک می کند. دوناروما کارش را در آکادمی جوانان روسونری آغاز کرده و در سن ۱۶ سالگی و در ترکیب این تیم بود که برای اولین بار در سری آ حضور یافت. اخبار حاکی از آن است که دوناروما برای قراردادی پنج ساله با پاری سن ژرمن به توافق دست یافته و طی چند روز آینده این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

روبرتو مانچینی گفت: "من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و من در مورد این انتقال با جیجی صحبت نکرده ام. دوناروما یک دروازه بان بزرگ است و اگر قصد دارد به پاری سن ژرمن برود، انتخاب خوبی داشته است، زیرا PSG یک باشگاه بزرگ محسوب می شود. "

جیجی دوناروما گرچه فقط ۲۲ سال سن دارد، اما در حال حاضر ۲۷ بازی برای تیم ایتالیا و ۲۱۵ بازی در سری آ با لباس میلان انجام داده و در این سن و سال نیز دروازه بان باتجربه ای محسوب می شود.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا آث میلان جان لوئیجی دوناروما