بایرامی:بازی ها برگزار شود حتی بدون تماشاگر

در روزهای تعطیلی فوتبال ، بازیکنان کار سختی برای حفظ آمادگی و دور نشدن از فرم مطلوب دارند....

به گزارش" ورزش سه" طولانی شدن تعطیلات و زمزمه هایی مبنی براینکه تمرین تیم ها تا پانزده اردیبهشت برگزار نخواهد شد باعث شده که حالا بازیکنان تیم های مختلف به شهرهای خودشان برگردند. مهرداد بایرامی مهاجم و هافبک تیم گل گهر یکی از این بازیکنان است که وقتی دید تمرینات فعلا آغاز نمی شود امروز به اردبیل سفر کرد. 


او درباره شرایط اینروزهایش گفت:" بیشتر وقتم را خانه هستم و جایی نمی روم. فعلا تمرینات تعطیل است و من هم در خانه اغلب زمانم مشغول تماشای فیلم هستم.

" بایرامی افزود:" امروز به اردبیل آمدم تا ادامه قرنطینه را در کنار خانواده ام باشد. خداراشکر اینجا از نظر آمار کرونا شرایط خوب است اما خیابان ها کمی شلوغ شده. امیدوارم مردم واقعا رعایت کنند چون همه می دانیم که شرایط خوبی وجود ندارد."


مهاجم تیم گل گهر در ارتباط با شرایط خودش هم گفت:" تقریبا تمرین می کنم اما تمرین گروهی یک چیز دیگر است. این روند صددرصد تاثیرمنفی خواهد داشت اما سلامتی جامعه از تمرین و مسابقه و برد و باخت مهم تر است."


او در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر هم گفت:" به نظرمن بازی ها باید ادامه پیدا کند اما در زمانی که شرایط شیوع کرونا کاملا کنترل شده باشد و یا بازی ها بدون هوادار برگزار شوند. ۹ بازی باقی مانده و گل گهر شرایط خوبی در هفته های پایانی داشت."


بایرامی همچنین افزود:" بعد از دو برد پشت سرهم شرایطمان خیلی خوب بود. الان هم اگر بازی ها شروع شود شرایط برای همه تیم ها یکسان است و بازهم می گویم ادامه مسابقات بهترین تصمیم است."

بیشتر بخوانید:
هراتیان در کمپین مقابله با کرونای AFC

کاهش دستمزد بازیکنان ایرانی عملی می شود؟

 

 

تگ ها


ویروس کرونا گل گهرسیرجان مهرداد بایرامی