تارتار: بازیکنانم ۶ ماه هیچ دریافتی نداشتند

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: در هفته ای که گذشته، کادر نگذاشت تمرینات تعطیل شود، با اینکه بچه ها نمی خواستند تمرین کنند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی از هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از مدت ها می خواهیم در خانه خودمان بازی کنیم، اما متاسفانه نمی توانیم از وجود هواداران بهره ببریم. جای آن ها واقعا در بازی فردا خالی است. بازی کردن بدون هوادار هیچ لذتی ندارد، آن هم هواداران خونگرم مسجدسلیمان. سعی می کنیم به خاطر شادی دل هواداران با تمام وجود بازی کنیم و سه امتیاز را کسب کنیم؛ هرچند کار سختی است. تیم ماشین سازی در ضدحملات خیلی تیم خطرناکی است. باید خیلی مراقب باشیم و با احتیاط حمله کنیم.


وی افزود: ماشین سازی تغییر و تحولی روی نیمکت تیمش داشته و با آمدن آقای مهاجری فکر می کنم یک شوک مثبت به این تیم وارد شده. خیلی باید هوشیارانه عمل کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را به دست آوریم. امیدوارم بتوانیم با یک بازی خوب و حساب شده برنده باشیم.


سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره مصدومان تیمش گفت: مصدومان ما فرعباسی و میثم نقی زاده هستند که برای بازی فردا حاضر نیستند. خدا را شکر بقیه بچه ها شرایط خوبی دارند. البته این را بگویم که بازیکنان شرایط بدی را پشت سر می گذراند. از مسئولان می خواهم که فکری اساسی کنند. در هفته ای که گذشته، کادر نگذاشت تمرینات تعطیل شود، با اینکه بچه ها نمی خواستند تمرین کنند. ما با آن ها صحبت کردیم که این بازی را به خاطر هواداران بازی کنند، اما امیدوارم بعد از بازی مسئولان بیایند و بازیکنان تیم ما را قانع کنند. حدود ۵، ۶ ماه است که هیچ دریافتی نداشتند و واقعا در این شرایط بحرانی که در کشور وجود دارد، زندگی کردن خیلی سخت است. امیدوارم یک فکر اساسی به حال آن ها شود. تنها دل خوشی هواداران همین تیم است. اگر بازیکن روح مبارزه نداشته باشد، هوادار هم نمی تواند برد تیمش را ببیند. امسال این تیم قطعا در لیگ می ماند، اما سال های بعد چی؟ باید طوری رفتار کنند که بازیکن جذب این تیم شود و بهترین راه پرداخت حقوق اعضای تیم است.


تارتار ادامه داد: این را هم بگویم که مدیریت باشگاه تلاش می کند، اما دستشان بسته است. باید شرکت ملی نفت ایران به عنوان متولی این تیم باید تا روزی که یکسری افراد مثل ما که کارمند قراردادی نفت محسوب می شویم، به تعهداتش عمل کند. می خواهند واگذار کنند، عیب ندارد. تا روزی که واگذار نشده، باید حق و حقوق ما پرداخت شود. این درست نیست تیم را به امان خدا رها کنند.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار