تواففق اوسترشوند و رن بر سر انتقال قدوس

رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد از پذیرش پیشنهاد باشگاه رن فرانسه برای انتقال سامان قدوس، ملیپوش ایرانی خبر داد به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، دانیل کیندبرخ پس از پایان بازی عصر امروز (یکشنبه ......

رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد از پذیرش پیشنهاد باشگاه رن فرانسه برای انتقال سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی خبر داد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، دانیل کیندبرخ پس از پایان بازی عصر امروز (یکشنبه) میان تیم‌های اوسترشوندس و کالمار به روزنامه اوسترشوندس پست گفت: ما پیشنهاد باشگاه رن فرانسه را برای انتقال سامان قدوس پذیرفتیم. این اتفاق یک ساعت پیش از بازی امروز رخ داد و الان قدوس مجاز است به فرانسه برود و البته صحبت کوتاهی با آنها داشته است. ما مشکلی نیز برای حفظ سامان قدوس نداریم.

سامان قدوس نیز پس از صحبت‌های دانیل کیندبرخ به روزنامه اوسترشوندس پست درباره پذیرش پیشنهاد تیم رن فرانسه گفت: تیم فوق‌العاده‌ای است و فرانسه لیگ بسیار خوبی دارد. این فرصت عالی برای من خواهد بود و حالا همه چیز بستگی به من دارد.

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس افزود: این شانس را از دست نخواهم داد و بسیار خوشحالم که رن یکی از بهترین و بزرگ‌ترین تیم‌های اروپایی است. من به اسپانیا هم رفته بودم تا با باشگاه اوئسکا آشنا شوم اما الان پیشنهاد تیم رن فرانسه را پذیرفتیم.

تگ ها


اخبار روز سامان قدوس اوسترشوندس فوتبال