پیروزی ولفسبورگ تحت الشعاع احیای هوادار روی سکو

ولفسبورگ در هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگا برابر لایپزیش به پیروزی رسید اما این پیروزی تحت الشعاع اتفاق تلخی قرار گرفت که روی سکوها برای یکی از هواداران این تیم رخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ولفسبورگ شایستگی مطلق را برای جشن پس از دیدار با لایپزیش داشت چرا که پیروزی ۰-۱ در این دیدار نه تنها آنها را به صدر جدول می‌رساند، بلکه رکورد جدیدی را در آغاز بوندسلیگا برای آنها به ثبت می‌رساند. اما حادثه‌ای پیش آمد که موفقیت آنها را زیر سایه خود برد. هواداری روی سکوها در شرایط اورژانسی قرار گرفته و به احیای قلبی نیاز پیدا کرد. ووت وخورست، مهاجم ولفسبورگ، در مصاحبه با DAZN گفت:« هواداری روی سکوها بیهوش شد. فکر می‌کنم اگر درست دیده باشم به احیای قلبی نیاز پیدا کرد. فکر می‌کنم حالش به هیچ وجه خوب نیست. البته که وقتی سلامت کسی در خطر است ما هم جشن نمی‌گیریم.»


به گزارش بیلد، موقعیت اورژانسی از روی سکوها اعلام شده و فردی که دچار مشکل شده در حال حاضر در بیمارستان بستری است. پس از رخ دادن این حادثه در نیمه دوم، ماموران سعی کردند با در دست داشتن پرده‌ای این صحنه را از چشم سایر افراد حاضر در ورزشگاه بپوشانند تا حریم شخصی بیمار حفظ شود.


فیلیپ وگنر، سرمربی ولفسبورگ، پس از سوت پایان بازی بازیکنان تیمش را در زمین دور هم جمع کرده و این حادثه را به اطلاع آنها رساند. به همین دلیل بود که بازیکنان برای جشن گرفتن و خوشحالی به سوی سکوها و هواداران حاضر در ورزشگاه نرفتند.

تگ ها


فوتبال جهان وولفسبورگ Bundesliga فوتبال