انصاری - مرادیان، شروع داستان تمدید فولاد

ساسان انصاری و احسان مرادیان دو بازیکنی هستند که تاکنون قرارداد خود را با قرمزپوشان اهوازی تمدید کرده‌اند....

به گزارش ورزش سه، فولادخوزستان بعد از قهرمانی در جام حذفی تغییراتی در ترکیب مدیریتی و فنی خود داشت، بعد از رفتن سعید آذری و جواد نکونام، حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل و عبدالله ویسی به عنوان سرمربی انتخاب شدند.

پس از انتخاب سرمربی، تلاش برای حفظ بازیکنان کنونی آغاز شده و تاکنون ساسان انصاری و احسان مرادیان قرارداد خود را تمدید کرده‌اند و مذاکره برای تمدید با دیگر بازیکنان بدون قرارداد با نظر سرمربی ادامه دارد.

ساسان انصاری؛ آقای گل ایرانی تاریخ باشگاه

انصاری ۵۳ کل در لیگ برتر به ثمر رسانده که ۳۲ گل را با پیراهن فولاد وارد دروازه حریفان کرده است. در کارنامه او ۶ گل و ۶ پاس گل برای فولاد ثبت شده، انصاری ۸ سال در تیم‌ بزرگسال و ۲ سال در تیم‌های پایه فولاد تجربه بازی دارد و علاوه بر کسب عنوان آقای گل لیگ امید، دو قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی نیز داشته و به همراه شیمبا و ایوب والی عنوان پرافتخارترین بازیکن باشگاه را دارد.

مرادیان، دروازه بانی با سه پاس گل

احسان مرادیان فصل قبل در ۱۴ مسابقه برای فولاد به میدان رفت که کارنامه فوق العاده‌ای از خود ثبت کرد. او در ۱۰ بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد و تنها ۴ گل دریافت کرد. وی پنج فصل در فولاد حضور داشته و با نعیم سعداوی، سید سیروس پورموسوی، ایلی استان، افشین قطبی و جواد نکونام سابقه شاگردی داشته و در حضور تمامی این سرمربیان در چارچوب دروازه فولاد سنگربانی کرده است، البته در کارنامه‌اش سه پاس گل نیز ثبت شده و او در برابر سپیدرود، نساجی و ملوان پاس گل ثبت کرده است.

گفتنی است از فصل قبل احمد عبدالله زاده، پاتوسی، مجتبی نجاریان، سعادت حردانی، محمد قاسمی نژاد، علی غلامزاده،احمد رضا جلالی، علی سبحانی، میلاد بدرقه، ایوب والی، سینا شاه‌عباسی، امید صیدالی، عارف غلام‌پور، علیرضا باویه، صابر حردانی، علیرضا سواری، یوسف کی‌شمس، علی عالی‌نژاد، سید رضا موسویان، و رضا جلالی بازیکنان فولاد هستند که از فصل قبل قرارداد دارند و تنها سعادت حردانی احتمال جدایی‌اش وجود دارد و دیگر بازیکنان در صورت تایید کادرفنی با فولاد ادامه می‌دهند‌.

تگ ها


فولاد خوزستان ساسان انصاری احسان مرادیان