باشگاه استقلال: تخلف باشگاه گل‌گهر محرز است

باشگاه استقلال اعلام کرد تا آخر ماجرای شکایت از گل‌گهر سیرجان را پیگیری خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، موضوع شکایت باشگاه استقلال از باشگاه گل‌گهر سیرجان به خاطر استفاده از باگناما بازیکن گابنی در مصاف رودرروی دو تیم یکی از موضوعات خبرساز فوتبال بوده است. در این خصوص استقلالی‌ها شکایت خود را مطرح کردند.


با پیگیری های جدید مشخص شد که باگناما در بازی های ملی کشورش حضور نداشته و اسناد منتشر شده در این خصوص واقعی نیست. حالا باشگاه استقلال در واکنش به این موضوعات اطلاعیه‌ای صادر کرده است.


در این اطلاعیه آمده است:‌«باشگاه استقلال بلافاصله پس از اتمام مصاف این تیم برابر گل‌گهر سیرجان و در زمان قانونی، شکایت رسمی خود را از بازی کردن باگناما مهاجم گابنی تیم گل‌گهر در مصاف با استقلال به مراجع مربوطه ارائه کرد.»


در بخش دیگری از این اطلاعیه به مستندات اشاره شده است: «با توجه به مستنداتی که در رسانه‌های معتبر در خصوص این بازیکن منتشر شده و اسناد دیگری که باشگاه استقلال در دست دارد، تخلف باشگاه گل‌گهر در بازی دادن به این بازیکن محرز است و به نظر می‌رسد باتوجه به رویه و سابقه کمیته محترم انضباطی در اجرای دقیق قانون، این بازی باید سه بر صفر به سود استقلال اعلام شود.»


باشگاه استقلال در پایان آورده است: «این پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شده و باشگاه آماده است کلیه مستندات و مدارک مثبت ادعای باشگاه استقلال را در اختیار کمیته انضباطی که متشکل از حقوقدانان و قضات باسابقه کشور هستند، ارایه دهد.


بدیهی است باشگاه استقلال تا حصول نتیجه، این پرونده را پیگیری خواهد کرد.»


باید منتظر ماند و دید نتیجه این شکایت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چه خواهد شد.

تگ ها


گل گهرسیرجان استقلال تهران