شاختار صیادمنش را نمی‌خواهد، او به ترکیه برمیگردد

یک رسانه اوکراینی نوشت که باشگاه های دیناموکیف و شاختار قصد جذب صیادمنش را ندارند و او در زمستان به فنرباغچه برمیگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک در این فصل عملکرد درخشانی در ترکیب این تیم داشته و در ۳ بازی گذشته این تیم ۴ بار موفق به گلزنی شده که در دو دیدار او تک گل های ۳ امتیازی تیمش را به ثمر رساند و همین مسئله باعث شد تا اخباری درخصوص علاقه چندین تیم باشگاهی به جذب این بازیکن شنیده شود.

روز گذشته بود که رسانه ها از تمایل دوباره زوریا به پرداخت بند ۳ و نیم میلیون یورویی برای دائمی کردن قرارداد اللهیار نوشتند و حتی روزنامه A Spor ترکیه مدعی شد تیم های اندرلخت بلژیک، مون پلیه و بوردو فرانسه، تورینو ایتالیا، آیندهوون هلند و شاختار دونتسک اوکراین از مشتریان جدی اللهیار صیادمنش هستند و قصد دارند جوان آینده دار ایرانی را به خدمت بگیرند.

اما اکنون رسانه football۲۴ اوکراین نظر متفاوتی دارد. این وب سایت نوشته است که ایگور تسیگانیک خبرنگار اوکراینی مطمئن نیست که زوریا قصد داشته باشد تا اللهیار صیادمنش را حفظ کند. این روزنامه نگار در گفتگو با وب سایت football۲۴ گفت: تا جایی که من می دانم نه دینامو و نه شاختار احتمال این انتقال را بررسی نمی کنند.

وی ادامه داد: چنانچه زوریا این قرارداد را دائمی کند، سپس باید به دنبال فرصتی برای فروش مجدد اللهیار باشد. او در اروپا درخشید و مقابل زسکا صوفیه گل زد اما این کافی نیست. او در لیگ اوکراین هم به مشکل خورد اما باید در اروپا این کار انجام شود. او باید مقابل دیناموکیف، شاختار و در لیگ کنفرانس باز هم گلزنی کند. بدون این اتفاقات هیچ پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

این خبرنگار در پایان گفت: تاکنون نه دینامو و نه شاختار علاقه زیادی به خرید این بازیکن نداشته اند. آیا زوریا می تواند انتظار داشته باشد که در صورت پرداخت ۳ و نیم میلیون یورو و دائمی کردن این قرارداد این پول را دوباره پس بگیرد؟ آنها پیش از این یک بار شهاب زاهدی را جذب کردند که رقابت را به صیادمنش باخت. این یک تجارت است، شما باید گزینه هایتان را ارزیابی کنید. تا این لحظه به نظر می رسد که او به فنرباغچه باز خواهد گشت.

تگ ها


الهیار صیادمنش فوتبال ایران اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال