اعتراض رونالدو به توپ طلای هفتم لیونل مسی! (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۶ ساله و پرتغالی اعتراص خود را به نتایج جایزه توپ طلا در سال ۲۰۲۱ نشان داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مراسم توپ طلای سال ۲۰۲۱ دو شب قبل برگزار شده و لیونل مسی رتبه اول را بالاتر از ستاره هایی چون رابرت لواندوفسکی و جورجینیو از آن خود کرد. اما برای اولین بار از سال ۲۰۱۰، کریستیانو رونالدو در بین سه نفر اول این رده بندی هم جای نداشته و رتبه ششم را به خود اختصاص داد. حالا یک اکانت در اینستاگرام به هواداری از کریستیانو رونالدو پرداخته و او را لایق دریافت این جایزه یا حداقل رقابت با رابرت لواندوفسکی برای رتبه اول توصیف کرده است. نوشته ای که به مذاق کریستیانو رونالدو خوش آمده و او با درج کامنت "حقایق"، به مراسم سال ۲۰۲۱ واکنش نشان داده است.

این اکانت ابتدای دستاوردها و عناوین کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۲۱ را ذکر کرده ست: "جام حذفی ایتالیا، سوپرکاپ ایتالیا، بهترین گلزن جام ملت های اروپا، بهترین گلزن مسابقات لیگ ایتالیا، بهترین گلزن یوونتوس در فصل ۲۰۲۰/۲۱، بهترین گلزن منچستریونایتد در فصل ۲۰۲۱/۲۲، دستیابی به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال و بهترین گلزن تاریخ تمام تیم های ملی، بهترین گلزن و بهترین پاسور جام ملت‌های اروپا، زدن ۴۳ گل در سال، شش گل در پنج بازی در این فصل لیگ قهرمانان که همگی تعیین کننده بودند. مردی که بدون توجه به سن، همچنان معجزه کرده وبازیکنی است که بیشتر از همه دنیا را تحت تاثیر قرار می دهد.

این هوادار پس از فهرست کردن تمام دستاوردهای رونالدو در سال ۲۰۲۱ نوشت: "آنها هنوز هم نام رونالدو را در رتبه ششم قرار می دهند... آیا واقعا فکر می کنید که پنج نفر اول بهتر از او در این سال عمل کردند؟ هرگز.

رونالدو می‌توانست با آرامش برای این جایزه مبارزه کند. رقیب رونالدو را باید رابرت لواندوفسکی نامید که از نظر انفرادی فوق العاده خوب بود و بایرن مونیخ فصل بهتری نسبت به یوونتوس و یونایتد داشت، اما در سطح ملی... کریستیانو خیلی بهتر بود.

و این جایزه به چه کسی تعلق می گیرد؟ به لیونل مسی که تنها با بارسلونا قهرمان کوپا دل ری شد. بازیکنی که از زمان جدایی کریستیانو از رئال مادرید، در بازی های بزرگ فصل ناپدید شده و موفق به گلزنی در ال کلاسیکو نبوده است. کوپا آمه ریکا که قرار بود هر چهار سال یکبار برگزار شود، اما عملا هر سال انجام می شود، اما حتی آنجا نیز لیونل مسی نه در فینال و نه در نیمه نهایی موفق به گلزنی نشده و از نظر انفرادی فصل ضعیفی را با پاری سن ژرمن پشت سر گذاشت."

تگ ها


بایرن مونیخ لیونل مسی روبرت لواندوفسکی کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد پاری سن ژرمن لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال