انتخاب سرمربی پرسپولیس، حداقل 24 ساعت دیگر

پرسپولیس برای انتخاب سرمربی جدید خود در انتظار پاسخ مکتوب الاهلی و برانکو است....

باشگاه پرسپولیس این روزها وضعیت عجیبی را تجربه می‌کند.
به گزارش خبرنگار مدال، از  افشین قطبی، یحیی گل محمدی، کرانچار و مهدوی کیا به عنوان گزینه های جدی سرمربیگری پرسپولیس یاد می شود.
برخی از احتمال جذب مربی خارجی یاد می‌کنند و برخی می‌گویند قطبی شانس بیشتر و حامیانی در باشگاه دارد اما گل‌محمدی گزینه اصلی است در حالی که او  تحت قراداد با پدیده است. اغلب رسانه‌ها هم از بخت و اقبال بیشتر گل‌محمدی، مربی خارجی و قطبی یاد می‌کنند. برخی رسانه‌ها نیز کرانچار و مهدوی‌کیا را هم در زمره گزینه‌های صاحب بخت و اقبال معرفی کرده‌اند.
در میان اسامی ذکر شده، در قرارداد گل محمدی با پدیده بندی که قید شده باشد در صورت پیشنهاد پرسپولیس به او، وی آزاد است وجود ندارد و باشگاه پدیده وجود چنین بندی را تکذیب کرده است. 
کرانچار چون شناخت از فوتبال ایران و فضای حاکم بر پرسپولیس دارد مدنظر بوده و مهدوی‌کیا به خاطر اصالت پرسپولیسی و دوره‌هایی که گذرانده هر چند با شناختی که از مهدوی‌کیا داریم بعید است اگر پیشنهادی از جانب باشگاه پرسپولیس شود وی آن را بپذیرد. 
علی دایی اما سرمربی پرسپولیس نخواهد شد. نه حرف از انتخاب او است و نه چنین اتفاقی بدلایلی رخ خواهد داد اما همین لحظه قبل که خواستیم مطلب را با اطلاعات جدید ادیت کنیم یک منبعی تماس گرفت و گفت دایی هم شانس‌هایی دارد و حامیانی؛ اگر دایی گزینه شود یک مشکل سد راه او هم شاید برداشته شود! 
قطبی که حامیانی در باشگاه دارد که موافق این انتخاب هستند اما در فضای هواداری مخالفان زیادی به اتفاق یک گزینه دیگر دارد. برآیند نظرها در فضای هواداری بیشتر روی انتخاب یحیی گل‌محمدی از بین داخلی‌ها و مربی بزرگ خارجی است. 
حرف از کریمی، مایلی کهن و اسکوچیچ هم در فضای پیرامون باشگاه پرسپولیس و فضای هواداری بوده اما شانس آنها فعلا زیاد نیست هر چند که آنها از سوی برخی افراد به برخی اعضای هیات مدیره توصیه فنی یا مشاوره‌ای  شده‌اند. 
حتی نام سرتن چوک و آندره پانادیچ دو دستیار سابق برانکو هم در فضای مجازی به اتفاق دیگر گزینه‌ها مطرح شده در حالی که این دو شانس و اقبال ندارند و کارنامه این دو هم در سطح سرمربیگری پرسپولیس نیست.
آنچه خواندید ماحصل فضای حاکم بر پشت پرده‌ها، رسانه‌ها، پیشکسوتان، هوادران و مدیران رده ارشد و مبانی باشگاه است. هنوز  هیات مدیره تشکیل جلسه نداده و از وزارت ورزش درباره گزینه نهایی مدیریت و هیات مدیره اعلام نظر نشده در حالی که همه می‌دانند وزارت نظر خود را درباره انتخاب نهایی هیات مدیره اعلام می‌کند و حتی افشاگری‌های مدیران سایق سرخابی نشان داده درباره بندهای قرارداد شفر و برانکو هم وزارت ورزش نظر داده بوده است.
بین مدیریت و هیات مدیره تلفنی یا در جلسه با برخی اعضا حرف‌هایی درباره گزینه‌ها رد و بدل شده اما جلسه جمعی و یا نهایی در این باره برگزار نشده است. 
در این میان این نکته قطعی است که باشگاه پرسپولیس تا فردا و مهلت 24 ساعته به برانکو و الاهلی دست به انتخاب مربی نخواهد زد. در دوران پسا برانکو آیا باشگاه پرسپولیس بهترین و مقبول‌ترین انتخاب را خواهد داشت؟

اخبار مرتبط:
گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس
استوری خبرساز کنعانی‌زادگان/ پرسپولیس بدون سرمربی بازیکن جذب می‌کند؟
گل‌محمدی مهمترین گزینه جانشینی برانکو

تگ ها


پرسپولیس پسا برانکو برانکو ایوانکوویچ برانکو جدایی برانکو از پرسپولیس جدایی برانکو یحیی گل محمدی مهدی مهدوی کیا علی دایی افشین قطبی زلاتکو کرانچار گزینه سرمربی پرسپولیس سرمربی پرسپولیس حسین قدوسی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال