خاطیان درگیری‌ فرودگاه قطر احضار شدند

مسئولان باشگاه استقلال ۳ بازیکن خود را به خاطر اتفاقات فرودگاه قطر به کمیته انضباطی احضار کردند....

به گزارش "ورزش سه"، ماجراهای درگیری ها و برخوردهای نامناسب ۳ بازیکن استقلال در فرودگاه قطر با اعضای کادر پزشکی و درگیری های ایجاد شده در بازگشت اعضای این تیم از لیگ قهرمانان آسیا سر و صدای زیادی به راه انداخت. حالا همزمان با شروع تمرینات استقلال برای لیگ بیستم مسئولان باشگاه تصمیم به برخورد با ۳ بازیکن خاطی گرفتند.


از این رو باشگاه استقلال سیدحسین حسینی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی ۳ بازیکنی که در ایجاد جنجال ها در فرودگاه قطر نقش اصلی را ایفا کردند را به کمیته انضباطی این باشگاه احضار کرده است.


در اطلاعیه باشگاه در این باره آمده است: «در هفته جاری، جلسه کمیته انضباطی سه تن از بازیکنان تیم فوتبال استقلال (سید حسین حسینی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی) به دلیل حواشی ایجاد شده در بازگشت از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزار و نتیجه آن متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.»


مسئولان استقلال احتمالا به خاطر حواشی رخ داده در قطر ۳ بازیکن خود را با جریمه روبه رو خواهند کرد.


گفتنی است؛ کادر پزشکی استقلال نیز به خاطر رفتار بازیکنان خاطی در قطر دلخور است و به همین خاطر در تمرینات آبی ها شرکت نکرده است. حالا احتمالا با تصمیم مدیران باشگاه برای احضار خاطیان به کمیته انضباطی شاهد بازگشت پزشکان استقلال به تمرینات هم خواهیم بود.

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی محمد دانشگر فرشید اسماعیلی