انتقاد اسطوره آلمانی از بازیکنان ضد واکسن بایرن

ستاره نامدار سابق فوتبال آلمان به انتقاد از ۵ بازیکن بایرن و در مجموع افرادی پرداخت که بدون دلیل واکسن کرونا نمی زنند....

به گزارش "ورزش سه"، پنج بازیکن واکسینه نشده بایرن جاشوا کیمیچ، سرژ گنابری، جمال موسیالا، اریک ماکسیم چوپو موتینگ و میکائل کویزانس هستند. دو روز پیش نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد به این پنج بازیکن دستور داده شد که روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح راهی کمپ باشگاه شده و در جلسه مدیران بایرن مونیخ شرکت کنند.

با بدتر شدن اوضاع و شدت یافتن قوانین قرنطینه، روسا می خواستند با بازیکنان صحبت کرده و آنها را از قوانین جدید آگاه کنند. به این بازیکنان اعلام شده که در طول دوران قرنطینه دستمزدی دریافت نخواهند کرد و از آنها خواسته شده نه تنها به فکر خود، بلکه به فکر باشگاه نیز باشند.

رودی فولر مهاجم سابق تیم ملی آلمان و برنده جام جهانی ۱۹۹۰، افراد واکسینه نشده را محکوم کرد و هشدار داد که آنها  باید عواقب کار خود را متحمل شوند.

رودی فولر مدیر ورزشی بایرلورکوزن درواکنش به این موضوع مهم گفت:«  متقاعد کردن همه برای واکسینه شدن به این آسانی نیست. همه بازیکنان و کارکنان باشگاه لورکوزن در حال حاضر دو دوز واکسن خود را زده‌اند.  اساساً هرکسی که دلیل پزشکی برای مخالفت ندارد، باید واکسینه شود. اگر نه، من آن را بسیار ناپسند می دانم. این نظر شخصی من است.  این افراد اکنون باید عواقب آن را نیز تحمل کنند. من فقط در مورد فوتبال صحبت نمی کنم، بلکه به طور کلی حرف می زنم.»

شب گذشته بایرن مونیخ با وجود غیبت چند بازیکن خود که در قرنطینه هستند توانست با نتیجه ۲-۱ دیناموکیف را شکست دهد تا قاطعانه در صدر جدول گروه خود در لیگ قهرمانان قرار داشته باشد.

تگ ها


جاشوا کیمیچ بایرلورکوزن بایرن مونیخ رودی فولر