مذاکره بازیکن عراقی استقلال با تیم مصری

بازیکن عراقی فصل قبل استقلال تاکید کرد که چند پیشنهاد دارد ولی هنوز به تصمیم نهایی نرسیده است....

به گزارش مدال، طارق همام در فصلی که گذشت با پیراهن استقلال به میدان رفت و عملکرد خوبی هم از خود نشان داد. وضعیت طارق با استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و قرارداد این بازیکن تمدید نشده است.

این بازیکن عراقی در گفت و گویی که با سایت عربی" koraon "داشت تاکید کرد که چند پیشنهاد خوب دارد اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

یکی از تیم‌های که به جذب طارق علاقه دارد، الاسماعیلی مصر است. او این گونه به پیشنهاد این تیم مصری واکنش نشان داد: "پیشنهاد باشگاه الاسماعیلی از نظر مالی بسیار خوب بود. در ابتدا با این باشگاه وارد مذاکره شدم چرا که به خوبی می‌دانستم که محبوبیت زیادی در کشور مصر دارد".

او ادامه داد: من پیشنهادهای زیادی داشته‌ام. باشگاه نیروی هوایی هم من را می‌خواهد. من دوست دارم در این تیم بازی کنم چرا که در شرایط کنونی می‌خواهم نزدیک به خانواده‌ام باشم و ترجیح می‌دهم که در خارج از عراق بازی نکنم البته هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته‌ام. فعلاً تمرکز خود را روی بازی‌های تیم ملی در رقابت‌های غرب آسیا گذاشته‌ام.

در روزهای اخیر خبرهای درباره مذاکره دوباره باشگاه استقلال با طارق همام به گوش رسیده و ظاهراً استراماچونی دوست دارد که این بازیکن برگردد اما به نظر می‌رسد که خود طارق دوست ندارد که به جمع آبی پوشان برگردد.

 

بیشتر بخوانید:

بازگشت رسمی کریمی به استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن عراقی استقلال همام طارق الاسماعیلی مصر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال