مرزبان سرمربی شاهین بوشهر شد

علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر شد....

به گزارش مدال، علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر شد. این مربی در بررسی‌های نهایی سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین فاکتور‌های لازم را داشت و از نظر مالی هم بهتر از دیگر گزینه‌ها با مسئولان این باشگاه کنار آمد.

به این ترتیب در جلسه اخیر هیئت مدیره او از سوی مسیگر به عنوان گزینه نهایی انتخاب شد و پس از معرفی به اعضای هیئت مدیره سرمربی تیم شاهین شد. مرزبان به زودی رسما به عنوان سرمربی این تیم معارفه می‌شود.

سعید مسیگر، در موردانتخاب سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: سرمربی تیم فوتبال را انتخاب کردیم و بالاخره بعد از بررسی‌های زیادی که داشتیم با علیرضا مرزبان به توافق رسیدیم. البته هنوز این مربی را معرفی نکردیم و منتظر پاسخ اسپانسر باشگاه هستیم.

وی ادامه داد: ما مدتی است با مرزبان به توافق رسیدیم، ولی هنوز نام سرمربی را اعلام نکردیم چرا که منتظر جواب اسپانسر هستیم. ما تا امشب (دوشنبه) منتظر جواب آنها می‌مانیم و پس از آن فردا مرزبان را معرفی می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: البته بعید می‌دانم جهانیان شروط ما را بپذیرد. ما شرایطی گذاشتیم و احتمال می‌دهیم آنها این شرایط را قبول نکنند. از این رو تا آخرین ساعات امشب منتظر آنها می‌مانیم ولی به احتمال ۹۹ درصد او شرایط ما را نمی‌پذیرد. پس از آن رسما سرمربیگری مرزبان را اعلام کرده و شرایط حضور این مربی در ایران را فراهم می‌کنیم.

پیش از این هدایت شاهین را عبدالله ویسی برعهده داشت.

بیشتر ببینید:

مرزبان: پرسپولیس حاشیه دارد و مدعی قهرمانی نیست

 

تگ ها


علیرضا مرزبان شاهین شهرداری بوشهر انتخاب سرمربی شاهین بوشهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال