اریکسن همبازی سامان قدوس خواهد شد

به نظر می رسد کریستین اریکسن، هافبک ۲۹ ساله و دانمارکی به زودی راهی تیم برنت فورد خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستین اریکسن از زمان ایست قلبی در جریان بازی دانمارک مقابل فنلاند در رقابت های یورو در ژوئن سال ۲۰۲۱، هنوز بازی نکرده است. این هافبک خلاق و دانمارک ماه گذشته قرارداد خود را با اینتر فسخ کرد، زیرا قوانین سری آ به بازیکنان اجازه نمی دهد با دفیبریلاتور در بدن به میدان بروند و بدین ترتیب ماندن او در لیگ ایتالیا از نظر قوانین امکان پذیر نبود. حالا نشریه میرر مدعی شد تمامی توافقات برای انتقال کریستین اریکسن به برنت فورد انجام شده و او در ۷۲ ساعت آینده به عنوان بازیکن جدید این باشگاه معرفی خواهد شد.

به نظر می رسد تنها آزمایشات پزشکی عرف باقی مانده و مانعی بر سر این قرارداد وجود ندارد. با وجود پیشنهاداتی از تیم های لیگ هلند و آلمان، اریکسن معتقد است برنتفورد بهترین گزینه برای او بوده و با حضور در ترکیب این تیم، این بازیکن می تواند در ترکیب تیم ملی دانمارک در جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان برود. اریکسن با قراردادی شش ماهه با گزینه تمدید برای یک سال دیگر راهی تیم جدید خود خواهد شد.

کریستین اریکسن در هفته های اخیر و برای افزایش آمادگی خود در تمرینات آژاکس زیر نظر اریک تن هاگ شرکت کرده و تصور می کند مشکلی برای قرار گرفتن در ترکیب برنت فورد در نیم فصل دوم و در لیگ فشرده انگلیس ندارد. سامان قدوس، ستاره ایرانی شاغل در لیگ برتر نیز در تیم برنت فورد عضویت دارد و او در نیم فصل دوم همبازی کریستین اریکسن، ستاره مشهور دانمارکی خواهد شد.

تگ ها


اینتر میلان کریستین اریکسن فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال