جانشین ارلینگ هالند در دورتموند مشخص شد؟

بیلد ادعا کرده است که سران دورتموند روی تیمو ورنر برای جانشینی ارلینگ هالند نظر مثبت دارند....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند که از زمان پیوستنش به بوروسیا دورتموند همچنان به درخشش با این تیم ادامه می‌دهد، مورد توجه باشگاه برزگ اروپایی است و با توجه به وجود بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی در قراردادش که تابستان آینده قابلیت فعال شدن دارد، گفته می‌شود این آخرین فصل حضور او در جمع زردپوشان وستفالن خواهد بود و این مهاجم نروژی تابستان آینده گام بعدی در دوران حرفه‌ای‌اش را خواهد برداشت.

نشریه آلمانی «بیلد» چاپ برلین در تازه‌ترین گزارش خود مدعی شده که مدیران باشگاه بوروسیا دورتموند، تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی را به عنوان جانشین هالند در نظر گرفته‌اند و در صورتی که این مهاجم نروژی قصد جدایی از جمع دورتموندی‌ها را داشته باشد، سراغ به خدمت گرفتن مهاجم پیشین لایپزیش خواهند رفت.

هالند ۲۱ ساله که ارزش کنونی‌اش در بازار نقل‌وانتقالات ۱۳۰ میلیون یوروست و تا سال ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد، تاکنون در ۶۶ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۶۶ گل زده را هم به ثبت رسانده است. از چلسی، منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، بارسلونا و لیورپول به عنوان اصلی‌ترین مشتریان این مهاجم نروژی یاد شده است.

تیمو ورنر هم که تابستان گذشته در ازای پرداخت شدن بند فسخ ۴۷.۵ میلیون پوندی‌اش از لایپزیش جدا و با امضای قراردادی پنج ساله به چلسی پیوست، تاکنون در ۵۶ بازی برای آبی‌های لندنی به میدان رفته و ۱۲ گل نیز به ثمر رسانده است.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند تیمو ورنر چلسی