بازگشت مظاهری منتفی شد، اسماعیلی شاید

بازگشت رشید مظاهری به استقلال منتفی شده است....

به گزارش مدال و به  نقل از ورزش سه، یکی از موضوعاتی که در جلسه روز گذشته مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی مورد بررسی قرار گرفت به بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی برمی گردد.


بعد از جدایی احمد مددی مدیرعامل از باشگاه استقلال زمزمه هایی درباره احتمال بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی ایجاد شد. این دو بازیکن که با مددی مشکل داشتند جدایی شان تقریبا قطعی بود اما با این حال منتظر ماندند و به تیم دیگری نرفتند تا شاید باحضور مدیریت جدید شرایط بازگشت آنها فراهم شود.


با این وجود اما در جلسه روز گذشته آجورلو و مجیدی درباره وضعیت مظاهری واسماعیلی به صحبت نشستند. در این خصوص با توجه به حضور سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی به عنوان دو دروازه بان در استقلال حضور رشید مظاهری منتفی شده است. همچنین فرهاد مجیدی با توجه به اینکه روز سفر به امارات مظاهری تیم را رها کرده و همراه سایرین به دوبی نرفته از او دلخور است تا به طور کامل بازگشت این دروازه بان به جمع آبی پوشان منتفی شود.


درباره فرشید اسماعیلی هم هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است. فرهادمجیدی بدش نمی آید که اسماعیلی به کارش ادامه بدهد اما مسائلی وجود دارد که طی روزهای آینده باید درباره اش تصمیم بگیرند ومشخص شود که اسماعیلی به استقلال برمی گردد یا خیر.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال