ماجرای درخشان شبیه ماجرای مظلومی

در پی اعتراض تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان به حضور حمید درخشان در راس کادر فنی این تیم هیات مدیره باشگاه تصمیم خود را تغییر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این اعتراض موجب شد تا اعضای هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان تصمیم قبلی خود را وتو کنند و  در نهایت بهروز مکوندی را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کنند. بهروز مکوندی جدا ازاینکه مربی بومی بشمار می رود مربی ای است که برای اولین بار نفت مسجد سلیمان را از لیگ یک به لیگ برتر آورد. البته در آن برهه از زمان به خاطر مشکلات مالی حضور نفت در لیگ برتر کوتاه مدت بود و در ادامه محمود فکری موفق شد این تیم را دوباره به لیگ برتر برگرداند. 

این ماجرا یک بار هم برای پرویز مظلومی رخ داده بود. در حالی که باشگاه تراکتور او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کرده بود اعتراض تماشاگران به این تصمیم در فضای مجازی و حقیقی موجب شد تا باشگاه تصمیم خود را وتو کند. 

نفت مسجد سلیمان در دور رفت بازی ها به همراه مجتبی حسینی ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بود. در نهایت مشکلات مالی این تیم موجب شد تا مجتبی حسینی قرارداد خود را با تیم نفت فسخ و راهی تیم ذوب آهن شود.

بیشتر بخوانید:

درخشان منتفی؛الهامی و افاضلی گزینه شدند

حمید درخشان سرمربی نفت مسجدسلیمان شد

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان حمید درخشان فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال