دلجویی سولسشر: قصدم بی احترامی به رم نبود

اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد ابراز امیدواری کرد تیمش فاتح لیگ اروپا بشود....

به گزارش "ورزش سه"، اوله گونار سولسشر چند روز قبل در مصاحبه ای مدعی شد شناخت چندانی از تیم رم نداد و این مصاحبه موجب ناراحتی و واکنش هواداران جالوروسی شد. حالا و در نشست خبری پیش از دیدار مقابل رم در نیمه نهایی لیگ اروپا، اوله گونار سولسشر از هواداران رم دلجویی کرده و البته در مورد برتری تاریخی یونایتد مقابل این تیم در سال ۲۰۰۷ صحبت کرد.

اوله گونار سولسشر گفت: "آن مصاحبه دقیقا بعد از بازی انجام شد، من بازی های رم را تماشا کرده ام، اما این تیم را عمیقا تجزیه و تحلیل نکرده بودم و به همین دلیل با احترام کافی در مورد رم صحبت نکردم. رم یک باشگاه فوق العاده است، من یک پیراهن فرانچسکو توتی و یکی از دانیله ده روسی دارم که با آنها عوض کرده ام. ما برای دیدار با رم آماده هستیم و مصاحبه من به معنای بی احترامی به این تیم نبود.

ما تا به حال در یونایتد پنج بار به نیمه نهایی تورنمنت های مختلف رسیده ایم و حالا می خواهیم به این روند خوب ادامه بدهیم. ما پیش از این در مسابقات لیگ اروپا شب های خوبی را تجربه کرده ایم و حالا هدف و تمرکز ما این است که فصل را با جشن قهرمانی به پایان برسانیم.

برتری ۱-۷ مقابل رم در سال ۲۰۰۷؟ من هر دو بازی را به یاد می آورم و در دیدار اول در ترکیب ثابت قرار داشتم.  آن شب جادویی بود. آلن اسمیت عملکرد بسیار خوبی داشت و ما نشان دادیم که یونایتد می تواند چه کاری انجام دهد. ما باز هم نیاز به چنین عملکردی داریم.

احتمال جدایی گلیزرها؟ من رابطه بسیار خوبی با مالکان و باشگاه دارم. آنها به نظرات من گوش می دهند، من سالهای زیادی را در این باشگاه حضور داشته ام و به دنبال موفقیت هستم. اما حالا ما باید یک قدم جلوتر رفته و قهرمان شویم."

تگ ها


آ اس رم اوله گونار سولسشر فرانچسکو توتی منچستر یونایتد