بازگشت آلیسون به میادین در تئاتر رویاها

آلیسون بکر دروازه‌بان موفق و مطمئن لیورپول که چند هفته به دلیل مصدومیت از میادین دور بود در بازی حساس برابر منچستریونایتد بازگشت خود به فوتبال را جشن خواهد گرفت....

به گزارش مدال، «آلیسون بکر» دروازه‌بان برزیلی لیورپول در دقیقه سی‌وهفتم دیدار هفته نخست فصل جدید لیگ برتر انگلیس برابر نورویچ دچار مصدومیت عضلانی شد و از آن زمان تاکنون از میادین دور بوده است.

در این مدت سرخ‌پوشان مرسی‌ساید با تصمیم «یورگن کلوپ» به سنگربان خود فشاری وارد نکردند تا مصدومیتش طولانی‌تر از قبل نشود و حتی سرمربی آلمانی از تصمیم خود برای استفاده از آلیسون در دیدار هفته هشتم برابر لسترسیتی منصرف شد و احتیاط پیشه کرد.

با توجه به وقفه و تعطیلات بازی‌های لیگ به دلیل برگزاری مسابقات ملی، آلیسون فرصت یافت تا بیش از یک هفته حضور کاملی در جلسات تمرینی لیورپول داشته باشد و حالا به طور کامل آمادگی خود را بازیافته و در تقابل هفته آینده لیورپول و منچستریونایتد در اولدترافورد از دروازه سرخ‌های بندر لیورپول مراقبت خواهد کرد.

سنگربان 64 میلیون پوندی لیورپول فصل گذشته نقش مهمی در قهرمانی آنها در اروپا داشت و به عنوان بهترین دروازه‌بان سال اروپا و جهان نام گرفت.

بیشتر بخوانید:

جرارد: کلوپ و فن‌دایک لیورپول را تغییر داده‌اند

تگ ها


آلیسون بکر مصدومیت آلیسون لیورپول منچستریونایتد لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید ورزشگاه اولدترافورد اولدترافورد تئاتر رویاها لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان بازگشت آلیسون آلیسون رامسس بکر لیورپول لیگ برتر فوتبال