مودریچ شایعات در خصوص بیل را تکذیب کرد

لوکا مودریچ هافبک کروات باشگاه رئال مادرید در صحبت‌هایی گفت برخلاف شایعات، گرت بیل از حضور در ترکیب کهکشانی‌ها خوشحال است و تمایلی به جدایی از رئال ندارد....

به گزارش مدال، سفر روز دوشنبه «گرت بیل» به لندن و ملاقاتش با «جاناتان بارنت» مدیر برنامه‌های ستاره ولزی، شایعاتی درباره ناراضی بودن مهاجم 30 ساله از شرایطش در مادرید و تمایلش برای جدایی از جمع کهکشانی‌ها در زمستان را سر زبان‌ها انداخت. حتی خبرنگار «ESPN» در گزارشی مدعی شد دلیل تمایل بیل برای جدایی، رابطه تلخش با «زین‌الدین زیدان» است.

«لوکا مودریچ» هم‌تیمی شاهزاده ولزی رئال اما با رد این شایعات گفت: «گرت و من شبیه به هم هستیم. ما خجالتی هستیم و گاهی حتی صحبت نمی‌کنیم. گرت هم اسپانیایی را هم متوجه می‌شود و هم می‌تواند صحبت کند. او در رختکن با بقیه بازیکنان رابطه خوبی دارد و از حضور در بهترین باشگاه جهان لذت می‌برد. رفتار او خاص و قابل مثال است. کنار او راحت هستم.»

قرارداد گرت با رئال تا سال 2022 اعتبار دارد. زیزو او را در تابستان نخواست اما باشگاه اجازه انتقالش به چین را نداد تا بیل در مادرید بماند و با چند نمایش خوب نظر زیدان را جلب کند.

بیشتر بخوانید:

بیل قربانی جذب پوگبا خواهد شد؟

تگ ها


گرت بیل لوکا مودریچ شاهزاده ولزی رئال مادرید کهکشانی‌ها لالیگا فوتبال جهان لوکا مودریچ گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال