انتقال ستاره لایپزیش به بایرن مونیخ قطعی شد

مارسل سابیترز با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۶ میلیون یورو از لایپزیش راهی بایرن مونیخ می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ تا امروز در پنجره تابستانی بازیکنانی چون اسون اولرایش، عمر ریچاردز و دایوت اوپامکانو را جذب کرده است. هربرت هاینر رئیس این باشگاه چندی قبل مدعی شد بایرن دیگر در فصل تابستان فعالیتی از باب خرید بازیکن جدید نخواهد داشت، اما نام مارسل سابیتزر نیز برای انتقال به این باشگاه مطرح شده و احتمال حضور او در بایرن بسیار بالاست.

نشریه اسپورت بیلد امروز مدعی شد بایرن مونیخ به جذب مارسل سابیتزر، هافبک اتریشی و خلاق لایپزیش بسیار نزدیک شده و او به فاصله کمتر از سه روز تا پایان نقل و انتقالات قطعا راهی باشگاه مونیخی خواهد شد.  قرارداد سابیتزر با باشگاه لایپزیش در تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و خود این بازیکن نیز می خواهد به باشگاهی برتر مانند بایرن مونیخ ملحق شود. هزینه احتمالی این انتقال با توجه به تنها یک سال باقی ماندن قرارداد سابیتزر، حدود ۱۶ میلیون یورو برآورده شده است.

سابیتزر در لایپزیش سابقه کار زیر نظر یولیان ناگلزمان را دارد و در واقع اصرار سرمربی جدید بایرن به جذب سابیتزر را یکی از مهمترین دلایل این انتقال عنوان می کنند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آر بی لایپزیش بایرن مونیخ مارسل سابیتزر نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال