۳ ایرانی نامزد بهترین لژیونر هفته آسیا

سه مهاجم ایرانی در میان برترین بازیکنان لژیونر قاره کهن در هفته گذشته حضور دارند....

AFC درخصوص این بازیکنان نوشت: حتی اگر طارمی کارش را از ابتدا آغاز نکند و حتی پورتو در بهترین شرایط خود نباشد، روی این بازیکن حساب می‌کند تا تأثیر خود را بر بازی‌ها بگذارد. طارمی با گلزنی خود مقابل سانتاکلارا، فرصت جنگیدن به تیمش در جام اتحادیه پرتغال را داد و در ادامه هفته فوق‌العاده خود، دو گل مقابل علیرضا بیرانوند به ثمر رساند.

زوج طارمی در تیم ملی یعنی آزمون، به درخشش خود در فوتبال اروپا ادامه داد؛ هرچند این بار به‌عنوان بازیکنی که پاس گل می‌دهد تا کسی که گل می‌زند تا نقشی حیاتی دربرتری زنیت مقابل دینامو مسکو ایفا کند.

صیادمنش با زدن چهار گل در سه مسابقه ظرف ۱۱ روز، از «ستاره آینده» به سرعت به «ستاره زمان حال» تبدیل می‌شود. این بازیکن در نیمه دوم دیدار مقابل متالیست خارکیف طوفان به پا کرد و دو گل در این مسابقه زد تا پس از برتری مقابل زسکا صوفیه در لیگ کنفرانس اروپا، زوریا لوهانسک شش بار موفق به گلزنی شود.

مت رایان (رئال سوسیه‌داد، استرالیا)، لی جائه‌سونگ (ماینتس، کره جنوبی)، جونیا ایتو (خنک، ژاپن)، ریوتا موریوکا (شارلوا، ژاپن)، یوکا مومیکی (لینکوپینگ، ژاپن)، کلار ویلر (فورتونا هیورینگ، استرالیا) و جاستین مرام (رئال سالت لیک، عراق)، سایر گزینه‌های این نظرسنجی هستند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ پورتو الهیار صیادمنش فوتبال ایران سردار آزمون مهدی طارمی اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال