اعتراف مدافع سیتی به نقض پروتوکل کرونا

بنجامین مندی مدافع چپ منچسترسیتی در روز سال نوی میلادی قوانین قرنطینه را نقض کرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، بنجامین مندی مدافع منچسترسیتی، با برگزاری مهمانی در شب سال نوی میلادی با حضور افرادی غیر از اعضای خانواده قوانین و پروتکل‌های بهداشتی را زیر پا گذاشت.


 این بازیکن ۲۶ ساله تایید کرده که پنج شنبه شب دو نفر از دوستانش و یک آشپز را به خانه‌اش دعوت کرده که نقض قوانین محدودیت‌های درجه ۴ است که حضور افراد از سایر منازل را در خانه هر فرد قدغن می‌کند.

این در حالی است که مدافع چپ سیتی سی دقیقه پیش از ورود به سال ۲۰۲۱ با انتشار پستی در توییتر خود ضمن تبریک سال نو از دنبال کنندگانش خواسته بود که از خودشان مراقبت کنند.

سیتی قرار بود روز دوشنبه هفته قبل به مصاف اورتون برود اما این دیدار به دلیل شیوع ویروس کرونا در میان بازیکنانش به تعویق افتاد. سخنگوی مندی در این باره به روزنامه سان گفته که او ورود افراد عادی به خانه خود در شب سال نو را تایید کرده و از این بابت پشیمان و متاسف است. این بازیکن در حال حاضر تست کرونا داده و در اختیار باشگاه سیتی قرار دارد. سیتی نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحقیقات خود را در این زمینه انجام خواهد داد.

اخیرا در باشگاه تاتنهام نیز مورد مشابه جنجال به پا کرد. سرخیو رگیلون، جیوانی لوسلسو و اریک لاملا با حضور در یک میهمانی همراه با مانوئل لانسینی بازیکن وستهام، پروتوکل ها را نقض کرده بودند.

تگ ها


بنجامین مندی منچستر سیتی