بارسای کومان، زنگ تفریح بزرگان اروپا و اسپانیا!

بارسا با هدایت رونالد کومان ثابت کرده است که قدرت رقابت با بزرگان را ندارد، حتی با داشتن لیونل مسی....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا روز گذشته برای چهارمین بار متوالی ال کلاسیکو را به رئال باخت. آخرین پیروزی بارسا بر رئال به مارس ۲۰۱۹ بر می گردد که این تیم در برنابئو توانست با یک گل برنده شود. در ۵ ال کلاسیکوی اخیر، بارسا یک بار مساوی کرده و ۴ بار شکست خورده است.

بارسلونا با هدایت رونالد کومان در یک سال و نیم گذشته تیمی پر فراز و نشیب نشان داده است. تیمی که قدرت رقابت با تیم های بزرگ را ندارد و اکثرا قافیه را باخته است. فصل جاری بارسا برابر سه تیم بزرگ بایرن، اتلتیکو و رئال قرار گرفته و به ترتیب ۰-۳، ۲-۰ و ۱-۲ مغلوب شده است. شش گل دریافت کرده و تنها یک گل به ثمر رسانده است.

در این مدت بارسا ۱۱ بار برای تیم های بزرگ و مدعی به میدان رفته و حاصل کار فاجعه بار بوده است: ۸ شکست، دو تساوی و تنها یک پیروزی. 

کومان در حالی بارسا را تحویل گرفت که این تیم تحت تاثیر شکست ۸-۲ تاریخی برابر بایرن قرار داشت.

فصل قبل اولین حریف بزرگ لالیگایی که بارسا برابرش قرار گرفت، رئال بود که ۲۴ اکتبر سال گذشته در نوکمپ برابرش ۱-۳ شکست خورد. سه روز بعد بارسا با لیونل مسی و دیگر بازیکنان بزرگ خود در دور گروهی لیگ قهرمانان به مصاف یوونتوس رفت و در تورین با دو گل برنده شد که این تنها برتری بارسای کومان برابر یک تیم بزرگ بوده است. در بازی برگشت اما یوونتوس با درخشش رونالدو ۰-۳ در نوکمپ پیروز شد.

بارسا بازی برگشت لالیگا را هم ۲-۱ به رئال باخت. برابر اتلتیکو بارسا ۱-۰ در وندا متروپولیتانو شکست خورد و در نوکمپ نیز حاصل کار تساوی بود.

بارسا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در بازی رفت برابر پی اس جی در نوکمپ ۱-۴ شکست خورد و در پاریس به تساوی ۱-۱ رسید. بارسلونای کومان فینال سوپرکاپ را به بیلبائو ۳-۲ واگذار کرد.

نتایج بارسای کومان برابر تیم های بزرگ

بارسا ۱-۳ رئال

یوونتوس ۰-۲ بارسا

اتلتیکو ۱-۰ بارسا

بارسا ۰-۳ یوونتوس

بارسا ۱-۴ پی اس جی

پی اس جی ۱-۱ بارسا

رئال ۲-۱ بارسا

بارسا ۰-۰ اتلتیکو

بارسا ۰-۳ بایرن

اتلتیکو ۲-۰ بارسا

بارسا ۱-۲ رئال

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی رونالد کومان فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال