زمستان منتفی شد، نیوکاسل فعلا همان همیشگی

سران نیوکاسل تصمیم گرفته اند که برای متحول کردن تیم شان، تا تابستان صبر کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از قطعی شدن انتقال مالکیت باشگاه نیوکاسل به کنسرسیوم سعودی با ریاست بن سلمان ولیعد عربستان، این باشگاه نامش بیش از پیش بر سر زبان ها افتاده است. از نیوکاسل به عنوان پی اس جی و سیتی جدید اروپا یاد می شود و بعید نیست به زودی شاهد یک ابرقدرت جدید در فوتبال انگلیس باشیم. باشگاهی که در دهه ۹۰ یکی از مدعیان لیگ برتر بود.

در همین یک هفته، شایعات زیادی در مورد جذب بازیکن و نیز مربی جدید منتشر شده است. گفته می شود استیو بروس شغلش را از دست خواهد داد و یک مربی بزرگ جانشین او می شود. از حضور ستاره های بزرگ در نیوکاسل نیز اخبار زیادی منتشر شده و اینکه باشگاه در انتقالات زمستانی توفان به پا خواهد کرد اما طبق ادعای تلگراف، مسئولان جدید نیوکاسل فعلا قصد تعجیل ندارند.

تلگراف نوشته است که هرچند بودجه ای ۲۰۰ میلیون یورویی برای خرید بازیکن در زمستان مهیاست ولی تصمیم بر این شده تا فقط ۶۰ میلیون یورو برای تقویت تیز هزینه شود. سران باشگاه فعلا عجله ای ندارند و می خواهند تا انتهای فصل صبر کرده و در انتقالات تابستانی، مجموعه تیم را متحول کنند. خبری بد برای هواداران نیوکاسل که تصور می کردند زمستان تیم شان تقویت خواهد شد.

تگ ها


فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال