انتقاد کونته از برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، به برگزار شدن بازی فردای تیمش برابر لودوگورتس در پشت درهای بسته واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، هفته گذشته اتفاقات بحث برانگیزی در فوتبال ایتالیا رخ داده است چرا که بازی‌های شمال این کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده بود. اینتر یکی از تیم‌هایی بود که بیش از همه تیم‌ها مورد هدف اتفاقات اخیر قرار گرفت چرا که بازی ابتدای هفته این تیم برابر سمپدوریا لغو شد و همچنین دیدار فردای نراتزوری در لیگ اروپا برابر لودوگورتس نیز پشت درهای بسته سن سیرو برگزار خواهد شد؛ دیداری که در بازی رفت با دو گل به سود شاگردان آنتونیو کونته خاتمه یافته بود.


آنتونیو کونته سرمربی پیش از بازی تیمش برابر لودوگورتس در لیگ اروپا گفت: " من فکر می کنم که بازی در پشت درهای بسته زیبا نیست فوتبال به عموم مردم نیاز دارد و تمام جو اطراف خود را حس می کند ، این زیباترین چیز است.

با گفتن این موضوع، ما به تصمیمات اتخاذ شده به دلایل سلامتی احترام می گذاریم اما امیدوارم که همه چیز به حالت عادی برگردد. "

کونته درباره دیدار برابر لودوگورتس گفت: " ما باید به مرحله بعد صعود کنیم. این مهم ترین چیز است. می دانیم که هر بازی سختی خودش را دارد. ما در بازی رفت یک نتیجه خوب کسب کردیم اما می دانیم که دیدار فردا ۰-۰ آغاز می شود. ما باید عملکرد خوبی داشته باشیم و همچنین آرزوی پیروزی داریم.

ما یک دوره بسیار شلوغ را پشت سر می گذاریم. تعویق دیدار برابر سمپدوریا اوضاع را کمی تغییر داد. ما تمرینات خود را برای این دوره از مسابقات تنظیم کرده بودیم. با این وجود خواهیم دید که در پایان فصل چه نتیجه ای رقم خواهد خورد."

بیشتر بخوانید:
خبر خوب به بارسا؛ پیکه آماده برای ال کلاسیکو
مولر: پس از جدایی پپ هرگز موفق نبودیم 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان کونته لیگ اروپا کرونا آنتونیو کونته اینتر میلان لودوگورتس رازگراد اینتر میلان-لودوگورتس رازگراد UEFA Europa League فوتبال