انتقاد کونته از نحوه برگزاری لیگ اروپا

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، مدعی شده در بازی فردا بازیکنانی که کم تر در هفته‌های اخیر بازی کرده اند به میدان خواهند رفت....

به گزارش مدال، اینتر که در آستانه صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود، نهایتاً قافله را به دورتموند باخت تا از این رقابت ها کنار برود و با توجه به سوم شدنش در گروه، راهی رقابت‌های لیگ اروپا شد.

اینتر فردا در چهارچوب مرحله رفت یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا مهمان لودوگورتس خواهد بود. آنتونیو کونته پیش از بازی فردای تیمش گفت: " فکر می‌کنم که ما خوب کار می کنیم. نتیجه رقم خورده در بازی برابر لاتزیو هیچ ارتباطی به عملکرد تیم نداشت. دلیلی برای ناراحتی از شکست در آن بازی وجود ندارد چراکه واقعاً خوب بازی کردیم."

کونته ادامه گفت: " بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند فردا به میدان خواهند رفت چرا که این حق آنهاست و ما نیز مجبور به انجام این کار هستیم. به طور کلی فکر می‌کنم که لیگ اروپا یک رقابت خسته کننده است اما با این وجود تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت."

بیشتر بخوانید:
لیونل مسی در راه هالیوود؟
اتهام بزرگ به مارادونا؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت!

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته فوتبال جهان لیگ اروپا اینتر اینتر میلان لودوگورتس رازگراد لودوگورتس رازگراد-اینتر میلان UEFA Europa League فوتبال