پیروزی لیکرز در غیاب جیمز؛ دنور مغلوب یوتا شد

تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز در غیاب فوق ستاره مصدوم خود مقابل سان آنتونیو اسپرز به پیروزی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، تیم لس‌آنجلس لیکرز در چهارمین بازی خود در فصل جاری لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا در غیاب فوق ستاره مصدوم مصدوم خود، میهمان سان آنتونیو اسپرز بود و موفق شد در وقت اضافه نخست، حریف خود را شکست دهد. آنتونی دیویس در این بازی ۳۵ امتیاز، ۱۷ ریباند و ۴ دفاع برای لیکرز انجام داد و راسل وستبروک نیز با ۳۳ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۸ پاس گل و ۳ توپربایی، زمین را ترک کرد.

لبران جیمز به دلیل مصدومیت قوزک پای راست در این مسابقه برای لیکرز به میدان نرفت. او فصل پیش ۲۶ بازی را به دلیل مصدمیتی مشابه از دست داد. فرانک ووگل، سرمربی لیکرز اما گفته که این مصدومیت با مورد سال قبل، متفاوت است و وضعیت این بازیکن، روز به روز بررسی می‌شود.


در بازی دیگر امروز، دالاس موریکس در حالی که لوکا دانچیچ امار ۲۶ امتیاز و ۱۴ ریباند را به ثبت رساند، مقابل هیوستون راکتس به پیروزی رسید. دنور ناگتس نیز در زمین یوتا جز، دومین شکست این فصل را تجربه کرد و یوتا به سومین پیروزی متوالی خود رسید. نیکولا یوکیچ، باارزش‌ترین بازیکن فصل پیش دنور پس از ۱۵ دقیقه بازی و در حالی که ۲۴ امتیاز کسب کرده بود به دلیل مصدومیت، مجبور به ترک زمین شد.


نتایچ دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

لیکرز ۱۲۵ - سان آنتونیو ۱۲۱
فیلادلفیا ۹۹ - نیویورک ۱۱۲
گلدن استیت ۱۰۶ - اوکلاهماسیتی ۹۸
هیوستون ۱۰۶ - دالاس ۱۱۶
دنور ۱۱۰ - یوتا ۱۲۲

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال