روزهای سنگین و فشرده کالدرون در پرسپولیس

طبق برنامه ریزی صورت گرفته در لیگ و جام حذفی سرخ پوشان تهرانی باید 6 بازی طی 22 روز انجام دهند....

به گزارش مدال، با انجام قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی حذفی تیم های مدعی حریفان خود را شناختند و البته که با وجود رویارویی استقلال و سپاهان، دست سیروس دین محمدی برای پرسپولیس خوب بود و بهترین قرعه را برای سرخ‌ها برداشت.پرسپولیس که در دو مرحله قبل تیم‌های لیگ برتری ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان را حذف کرده و به تیم‌های دسته‌های پایین‌تر برخورد نکرده بود این بار با تنها تیم دسته دومی در جمع هشت تیم پایانی جام حذفی برخورد کرد.

 شاگردان مهدی پاشازاده که توانستند در مراحل قبلی تیم‌های سردار بوکان و استقلال ماهشهر را حذف کنند، روز 2 دی ماه در خانه میزبان پرسپولیس هستند.

نکته جالب در مورد بازی های پرسپولیس این است کهآخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ روز 23 آذرماه مقابل سایپا برگزار خواهد شد اما 28 آذرماه در اولین بازی نیم فصل دوم باید مقابل پارس جم در خانه این تیم بازی کند. در واقع بعد از پایان نیم فصل اول لیگ برتر دو بازی از نیم فصل دوم هم برگزار خواهد شد و سپس تعطیلات طولانی مدت نیم فصل با توجه به بازی‌های تیم امید شروع خواهد شد.

اما نکته اینجاست که با برنامه حذفی کار کالدرون سخت‌تر می‌شود چرا که چهار روز بعد از دیدار در جم، بازی حذفی در ماهشهر برگزار می‌شود و چهار روز بعد از آن دیدار با تراکتور در تهران انجام خواهد شد. 
در واقع پرسپولیس از همین هفته و دیدار با ذوب‌آهن برنامه فوق‌العاده فشرده‌ای پیش رو خواهد داشت و باید در 22 روز 6 بازی انجام دهد و بعد از آن وارد تعطیلات 35 روزه لیگ شود که در این تعطیلات هم باید یک بازی عقب افتاده مقابل نساجی را برگزار کند. در واقع اگر این بازی هم بلافاصله بعد از شروع تعطیلات برگزار شود برنامه سرخ‌ها فشرده‌تر خواهد شد.

بیشتربخوانید:

جباری: بیماری پرسپولیس ضعف تاکتیکی است

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران جام حذفی فوتبال ایران مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس جام حذفی فوتبال