یاردیم ; بازی ناامید کننده ای را به نمایش گذاشتیم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، موناکو در هفته پنجم رقابت های لیگ فرانسه شکست سنگینی را برابر نیس متحمل شد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، موناکو در هفته پنجم رقابت های لیگ فرانسه شکست سنگینی را برابر نیس متحمل شد.

موناکو مدافع عنوان قهرمانی که در فصل جاری لیگ فرانسه شروعی توفانی داشت و در هر چهار دیدار خود به پیروزی رسیده بود برابر نیس بازی ناامید کننده ای را به نمایش گذاشت و با چهار گل تن به شکست داد.

یاردیم در نشست خبری بعد از بازی، گفت : بازی ناامید کننده ای را به نمایش گذاشتیم. به هر حال این فوتبال است و نمی شود که همیشه به پیروزی رسید و زیبا بازی کرد. گاهی اوقات بهتر است که در خانه باقی بمانی و جایی نروی. تلاش کردیم که سه امتیاز را به دست آوریم اما حریف بهتر از ما بود.

او ادامه داد: فصل قبل هم با چهار گل در خانه نیس تن به شکست دادیم اما  در نهایت جام قهرمانی را بالای سر بردیم. شاید این شکست هم خبر از قهرمانی ما بدهد. باید این دیدار را فراموش کنیم و خود را آماده دیدار حساس برابر لایپزیگ در لیگ قهرمانان  اروپا کنیم. بازی بسیار حساسی پیش رو داریم و می خواهیم گام نخست را محکم برداریم.

یاردیم در پایان سخنان خود یک خبر بد برای هواداران تیمش داشت. او درباره آسیب دیدگی لمار، بیان کرد: متاسفانه او با آسیب دیدگی مواجه شد و مجبور شدم که تعویضش کنم. هنوز شرایط این بازیکن در هاله ای از ابهام است و باید منتظر گزارش کادر پزشکی باشم.

لمار یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان موناکو است. او در تابستان چند پیشنهاد خوب داشت اما موناکو در نهایت تصمیم گرفت که این بازیکن را حفظ کند.

 

تگ ها


اخبار روز موناکو فوتبال