انصراف محمد خاکپور از مدیریت در پرسپولیس

محمد خاکپور می‌گوید که مدیریت شغلی تخصصی است و او قصد ندارد وارد این عرصه شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساعاتی پس از شایعه پیشنهاد پست قائم مقامی باشگاه پرسپولیس از سوی رضا درویش مدیرعامل این باشگاه به محمد خاکپور، ستاره پیشین خط دفاعی سرخپوشان با انتشار بیانیه ای به این خبر واکنش نشان داد: این افتخار را داشتم که در گذشته به‌عنوان بازیکن در خدمت تیم پرسپولیس باشم و از این فرصتی که به من داده شد، به افتخارات بسیاری دست یافتم و به همین دلیل همواره سپاسگزار این باشگاه و طرفداران آن هستم. پرسپولیس تیمی مردمی و باریشه است که حضور و عضویت در هر پستی در این باشگاه برای هر شخص باعث افتخار و مباهات است و عملکرد این تیم بزرگ و نتایجش تأثیری مستقیم در زندگی روزمره طرفدارانش دارد.

مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی با اشاره به شایعات پیرامون آینده کاری اش اظهار داشت: امروز صحبت‌هایی مبنی بر لطف و عنایت مسئولان باشگاه و اراده آنها در گماردن بنده در یکی از پست‌های مدیریتی باشگاه سؤالاتی را در اذهان عمومی و محافل ورزشی به وجود آورده است که لازم دانستم تا دیدگاه خود را به سمع و نظر علاقه‌مندان به این بحث برسانم.

خاکپور با اعلام انصراف از قبول پست مدیریت در پرسپولیس نوشت: مدیریت یک امر کاملاً تخصصی و قابلیتی است و با توجه به اینکه انسان صاحب اختیار است و اختیار داشتن برای او مسئولیت ایجاد می‌کند، بنابراین انسان به علت اینکه در بسیاری از اعمال و کارهای خود اختیار دارد، باید جوابگوی اعمال خود باشد و عواقب آن را بپذیرد. لذا همانطور که عرض کردم عملکرد تیم پرسپولیس تأثیر مستقیم در زندگی روزمره طرفدارانش دارد و شخصی که مدیریت این باشگاه را اختیار می‌کند، باید متخصص، قابل و مسئولیت‌پذیر باشد که اینجانب خود را در این زمینه به اندازه کافی قابل نمی‌دانم.

وی افزود: اگر امروز معیشت مردم و زندگی روزمره آنها دچار چالش و در معرض خطر است، به همین دلیل است که عده بی‌شماری از مسئولان به این امر توجه نکرده و پست‌های مدیریتی را بدون تخصص و قابلیت اشغال کرده‌اند.

در پایان بیانیه خاکپور با ابراز علاقه به پرسپولیس، آمده: امیدوارم این دیدگاه در جای جای بدنه مدیریتی کشور، موردنظر قرار گیرد تا از عملکرد ما عواقب مثبت و بهینه‌ای عاید مردم عزیز شود. پرسپولیس همواره در قلب طرفدارانش زنده است و بهترین‌ها را برای تیم محبوبم آرزومندم.

تگ ها


پرسپولیس تهران تیم امید ایران محمد خاکپور فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال